nauka angielskiego w szkole jezykowej
oferta
/
Michał A. Nowakowski

Opublikowano:  5 września 2014
Zaktualizowano: 28 czerwca 2016
Ilość komentarzy: 4

Skomentuj artykuł

Oferta kursów językowych 2014/2015

apraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą kursów językowych, które pomagają spełniać językowe marzenia. Nabór trwa przez cały wrzesień w naszej szkole w Goleniowie, więc już teraz wybierz to, co Cie interesuje:
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą kursów językowych, które pomagają spełniać językowe marzenia. Nabór trwa przez cały wrzesień w naszej szkole w Goleniowie, więc już teraz wybierz to, co Cie interesuje:

  • Kursy dla dzieci: Super Umysł, który buduje fundament angielskiego dla dzieci od 6 do 11 lat; Sprawdzian Szóstoklasisty, który w szybki sposób przygotowuje do pierwszego sprawdzianu z j.angielskiego w 2015 roku; oraz Super Umysł PLUS Sprawdzian Szóstoklasisty, który w wyjątkowy sposób łączy regularną naukę z przygotowaniami do egzaminu.
  • Kursy dla młodzieży: Uaktywnij się! przeznaczony dla młodzieży w wieku 13 do 18 lat w pełni aktywizuje i wykorzystuje potencjał nastoletnich umysłów; Egzamin Gimnazjalny Express to kurs przygotowujący do egzaminu z j.angielskiego gimnazjalna młodzież z prędkością błyskawicy; Matura Podstawowa Express przygotowuje do nowej matury w 2015 roku, tak żeby każdy 19-latek zdał ją śpiewająco.
  • Kursy dla dorosłych: Avalon Quantum English to kurs angielskiego prosto z Londynu, który nauczy Cie mówić płynnie i w swobodny sposób; English Unlimited to kurs przygotowujący do certyfikatów językowych na poziomie B1 i B2; Direktes Deutsch to zupełnie nowy kurs w naszej ofercie, który uczy języka niemieckiego bezpośrednio i konwersacyjnie.

To było kiedyś

A teraz? Zobacz jak wygląda obecna oferta zajęć językowych:

  1. Czy jest szansa, aby prowadzone przez Was kursy dla osób dorosłych dostosowane były do wymagań jednego „zlecającego”, gdyby wysyłał on na nie kilku swoich pracowników? Chodzi mi głównie o godziny, np poranne przed pracą.

    1. Author

      Tak, jak najbardziej. Oferujemy kursy dla firm i instytucji. Proszę wejść na stronę effekt.com.pl/kontakt/ i wypełnić odpowiedni formularz, a wtedy bedę mógł przedstawić bardziej szczegółową ofertę.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.