nauka angielskiego w szkole jezykowej
oferta
/
Michał A. Nowakowski

Opublikowano:  5 września 2014
Zaktualizowano: 28 czerwca 2016
Ilość komentarzy: 4

Skomentuj artykuł

Oferta kursów językowych 2014/2015

apraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą kursów językowych, które pomagają spełniać językowe marzenia. Nabór trwa przez cały wrzesień w naszej szkole w Goleniowie, więc już teraz wybierz to, co Cie interesuje:
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą kursów językowych, które pomagają spełniać językowe marzenia. Nabór trwa przez cały wrzesień w naszej szkole w Goleniowie, więc już teraz wybierz to, co Cie interesuje:

 • Kursy dla dzieci: Super Umysł, który buduje fundament angielskiego dla dzieci od 6 do 11 lat; Sprawdzian Szóstoklasisty, który w szybki sposób przygotowuje do pierwszego sprawdzianu z j.angielskiego w 2015 roku; oraz Super Umysł PLUS Sprawdzian Szóstoklasisty, który w wyjątkowy sposób łączy regularną naukę z przygotowaniami do egzaminu.
 • Kursy dla młodzieży: Uaktywnij się! przeznaczony dla młodzieży w wieku 13 do 18 lat w pełni aktywizuje i wykorzystuje potencjał nastoletnich umysłów; Egzamin Gimnazjalny Express to kurs przygotowujący do egzaminu z j.angielskiego gimnazjalna młodzież z prędkością błyskawicy; Matura Podstawowa Express przygotowuje do nowej matury w 2015 roku, tak żeby każdy 19-latek zdał ją śpiewająco.
 • Kursy dla dorosłych: Avalon Quantum English to kurs angielskiego prosto z Londynu, który nauczy Cie mówić płynnie i w swobodny sposób; English Unlimited to kurs przygotowujący do certyfikatów językowych na poziomie B1 i B2; Direktes Deutsch to zupełnie nowy kurs w naszej ofercie, który uczy języka niemieckiego bezpośrednio i konwersacyjnie.

To było kiedyś

A teraz? Zobacz jak wygląda obecna oferta zajęć językowych:

Nigdy nie leciałeś samolotem?

Słabo (lub w ogóle nie) mówisz po angielsku?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przygotowaliśmy ebooka, który zawiera

52 najczęściej używane zwroty w języku angielskim!

Na pewno przydadzą Ci się one podczas zagranicznych podróży. Czego dokładnie się nauczysz z naszego ebooka? Dzięki temu przewodnikowi będziesz w stanie swobodnie:

 • poruszać się po lotnisku 🛩️
 • zamówić posiłek w restauracji 🍝
 • wynająć samochód 🚗
 • poprosić o pomoc 🛟
 • zameldować się w hotelu 🏨

Kliknij przycisk obok, aby kupić 28-stronnicowy Niezbędnik Początkującego Podróżnika, który uratuje Ci skórę podczas zagranicznego wyjazdu:

Jeśli ten artykuł dał Ci jakąś wartość, to podziel się nim w mediach społecznościowych lub przez mejla:

 1. Czy jest szansa, aby prowadzone przez Was kursy dla osób dorosłych dostosowane były do wymagań jednego “zlecającego”, gdyby wysyłał on na nie kilku swoich pracowników? Chodzi mi głównie o godziny, np poranne przed pracą.

  1. radość z mówienia Author

   Tak, jak najbardziej. Oferujemy kursy dla firm i instytucji. Proszę wejść na stronę effekt.com.pl/kontakt/ i wypełnić odpowiedni formularz, a wtedy bedę mógł przedstawić bardziej szczegółową ofertę.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.