Bezpłatny test diagnostyczny z języka angielskiego

W kategorii oferta, pomoce naukowe by Michał A. Nowakowski2 Comments

Chciałbyś zapisać się na kurs lub kupić książkę do samodzielnej nauki, ale nie wiesz jaki masz poziom językowy? Właśnie rozwiązaliśmy Twój problem. Skorzystaj z bezpłatnego testu przez internet.

Na razie dostępny jest test z języka angielskiego. Określenie poziomu polega na tym, że zaznaczasz odpowiednią odpowiedź z testu wyboru. Wypełniasz test tak długo, jak znasz (lub wydaje Ci się, że znasz 🙂 ) odpowiedzi na pytania. Jeśli nie masz pojęcia jaką odpowiedź zaznaczyć, omiń pytanie (nic nie zaznaczaj). Podobnie, jeśli kilka razy pod rząd zdarzy się, że pytania są za trudne, to po prostu zakończ test poprzez kliknięcie przycisku DALEJ, aż dojdziesz do ostatniej strony.

Cały test jest bezpłatny, więc w zamian za to prosimy Cię o podanie imienia i nazwiska oraz adresu email. Dlaczego? Po pierwsze, abyś mógł otrzymać wyniki testu na maila natychmiast po zakończeniu testu. Po drugie, bedziemy Tobie wysyłać co miesiąc bezpłatnie Poradnik Językowy zawierający rady, wskazówki i ciekawostki pomocne w nauce języków obcych.

Bezpłatny test z angielskiego

Zarezerwuj sobie na test od 5 do 45 minut, w zależności od tego na jak wiele pytań odpowiesz.

Comments

  1. Hello, it`s Wojtek Bieńkowski
    First test will make my wife, and I think we will started learn on her English level:)

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.