It always seems impossible un;l it’s done.
motywacja
/
Michał A. Nowakowski

Opublikowano:  1 lutego 2015
Zaktualizowano: 25 grudnia 2019
Ilość komentarzy: 0

Skomentuj artykuł

Motywacja na luty 2015

Czy ciężko Ci się zmotywować w trakcie lutego? Może ten cytat motywacyjny Cię pobudzi do nauki lub pracy:”It always seems impossible until it’s done.”Ten cytat został wypowiedziany przez Nelsona Mandele. Po polsku znaczy: „Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione.” Dlatego jeśli wydaje Ci się, że nigdy nie nauczysz się języka obcego, to kiedy w końcu go opanujesz, dzisiejsze myślenie wyda Ci się śmieszne. Ja osobiście tak miałem z językiem niemieckim. Kiedy się go uczyłem na prywatnym kursie jako nastolatek sądziłem, że nigdy nie nauczę

Czy ciężko Ci się zmotywować w trakcie lutego? Może ten cytat motywacyjny Cię pobudzi do nauki lub pracy:

"It always seems impossible until it's done."

Ten cytat został wypowiedziany przez Nelsona Mandele. Po polsku znaczy: "Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." Dlatego jeśli wydaje Ci się, że nigdy nie nauczysz się języka obcego, to kiedy w końcu go opanujesz, dzisiejsze myślenie wyda Ci się śmieszne. Ja osobiście tak miałem z językiem niemieckim. Kiedy się go uczyłem na prywatnym kursie jako nastolatek sądziłem, że nigdy nie nauczę się żadnego języka obcego. Ale jak się później okazało to było tylko osobiste odczucie, a w realnym życiu bie tylko zdałem certyfikowany egzamin z języka niemieckiego na poziomie B1 z wynikiem "sehr gut", ale ukończyłem studia na kierunku filologii angielskiej.

Wniosek? Nie ufaj swoim odczuciom, tylko każdego dnia wykonuj choćby mały krok w kierunku upatrzonych przez siebie celów.

Kim jest autor wpisu?

Michał A. Nowakowski

Facebook Google+

Człowiek: wizjoner/indywidualista. Anglista/lektor języka angielskiego od 2006, dyrektor CJO EFFEKT od 2010 roku, a właściciel od 2011.

W tej chwili nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bo chcemy, abyś TY był pierwszy. Napisz coś!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.