Good, better, best. Never let it rest. 'Til your good is better and your better is best
motywacja
/
Michał A. Nowakowski

Opublikowano:  2 grudnia 2016
Zaktualizowano: 17 listopada 2016
Ilość komentarzy: 2

Skomentuj artykuł

Motywacja na grudzień 2016

Czy ciężko Ci się zmotywować w trakcie zimnego i ponurego grudnia? Może ten cytat wzbudzi w Tobie motywacje: Good, better, best. Never let it rest. ‘Til your good is better and your better is best.”
Czy ciężko Ci się zmotywować w trakcie zimnego i ponurego grudnia? Może ten cytat wzbudzi w Tobie motywacje:

“Good, better, best. Never let it rest. ‘Til your good is better and your better is best”

Autorem tego cytatu jest Hieronim ze Strydonu (po łacinie Eusebius Sophronius Hieronymus, a po grecku Ευσέβιος Σωφρόνιος Ιερόνυμος). Urodził się między 331 a 347 w Strydonie, a zmarł w 419 lub 420 w Betlejem. Był apologetą chrześcijaństwa, a jego największym dokonaiem jest tłumaczenie tekstu Pisma Świętego z języków oryginalnych, greckiego i hebrajskiego, na łacinę. Ten przekład stał się tak popularny w ówczesnym śiwcie, że zaczęto nazywać go Wulgatą, czyli tekstem rozpowszechnionym lub popularnym. Bez wątpienia był najważniejszym tekstem Biblii dla średniowiecznej Europy Zachodniej.

Dokonanie takiego przedsięwzięcia na pewno wymagało samozaparcie i wytrwałości. Raczej nie będziesz tłumaczył tekstu Biblii, ale te cechy na pewno Ci sie przydadzą przy nauce języków obcych. Napisz w komentarzu poniżej jak możesz zastosować tę sentencje ucząc się języka obcego.

Nigdy nie leciałeś samolotem?

Słabo (lub w ogóle nie) mówisz po angielsku?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przygotowaliśmy ebooka, który zawiera

52 najczęściej używane zwroty w języku angielskim!

Na pewno przydadzą Ci się one podczas zagranicznych podróży. Czego dokładnie się nauczysz z naszego ebooka? Dzięki temu przewodnikowi będziesz w stanie swobodnie:

  • poruszać się po lotnisku 🛩️
  • zamówić posiłek w restauracji 🍝
  • wynająć samochód 🚗
  • poprosić o pomoc 🛟
  • zameldować się w hotelu 🏨

Kliknij przycisk obok, aby kupić 28-stronnicowy Niezbędnik Początkującego Podróżnika, który uratuje Ci skórę podczas zagranicznego wyjazdu:

Jeśli ten artykuł dał Ci jakąś wartość, to podziel się nim w mediach społecznościowych lub przez mejla:

  1. Tak bardzo skupiłam się na tej sentencji, że nie doczytałam dalszej części artykułu 😀 We wszystkim w czym chcemy osiągnąć biegłość musimy zachować cierpliwość i się nie poddawać. Wytyczać sobie małe, konkretne cele i konsekwentnie je realizować. Doszłam do tego o wielu latach niewłaściwej nauki języka angielskiego, po której w zasadzie się wypaliłam. Przez długi czas potem próbując czytać jakiś dłuższy tekst lub rozmawiając dłużej z nativem, po prostu miałam odruch wymiotny i czułam się zmęczona.

  2. Wspaniały motywujący cytat, już sobie go zapisałam. Dziękuje. Wspaniały blog 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.