Infuse your life with action

Motywacja na maj 2016

W kategorii motywacja by Michał A. NowakowskiNapisz komentarz

Czy ciężko Ci się zmotywować w trakcie maja? Może ten cytat wzbudzi w Tobie motywacje do nauki lub pracy:

„Infuse your life with action. Don’t wait for it to happen. Make it happen. Make your own future. Make your own hope. Make your own love.”


Autorem tego cytatu jest Bradley Whitford. Urodził się 10 października 1959 w Madison w Stanach Zjednoczonych. Jest amerykańskim aktorem, zdobywcą Nagrody Emmy.

Gdybyś chciał dowiedzieć się czegoś więcej o tym aktorze, możesz zacząć od polskiej Wikipedii, a potem zajrzeć do hasła po angielsku.

Podziel się motywacją

A teraz pora na zastanowienie się nad treścią cytatu na ten miesiąc. Oto on w pełnej treści:

„Infuse your life with action. Don’t wait for it to happen. Make it happen. Make your own future. Make your own hope. Make your own love. And whatever your beliefs, honor your creator, not by passively waiting for grace to come down from upon high, but by doing what you can to make grace happen… yourself, right now, right down here on Earth.”

Co o tym sądzisz? Czy ten cytat Ci się podoba? Czy inspiruje Ciebie do działania? Jak byś przetłumaczył cytat na ten miesiąc na język polski? Jak możesz zastosować tę sentencje ucząc się języka obcego? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu poniżej:

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.