panel kursanta
oferta
/
Michał A. Nowakowski

Opublikowano:  6 marca 2017
Zaktualizowano: 9 kwietnia 2021
Ilość komentarzy: 1

Skomentuj artykuł

Wprowadzamy dla Ciebie: Internetowy Panel Kursanta

Płatności, obecność, szczegóły zajęć, harmonogram lekcji: wszystko w jednym miejscu dzięki wprowadzeniu potężnego ułatwienia dla naszych klientów: internetowego panelu kursanta.
Chcemy, aby Twoje przeżycia związane z nauką w naszym Centrum były tylko pozytywne, więc wprowadzamy znaczące ułatwienie: Internetowy Panel Kursanta
Najnowszy wpis z instrukcją o korzystaniu z Panelu Kursanta znajduje się w tym artykule: Jak zalogować się do Panelu Kursanta?

Czy chciałbyś z zacisza swojego domu móc sprawdzić, kiedy dokładnie odbywa się Twój kurs, czy wszystkie płatności są uregulowane, jakie otrzymałeś wyniki testów albo co słychać w Twojej grupie? To wszystko jest możliwe dzięki temu, że nasze Centrum Języków Obcych podpisało umowę z firmą Primeon o wdrożenie platformy Langlion. Dzięki używaniu tego rozwiązania, nasi klienci mogą liczyć na szereg korzyści:

Internetowy Panel Kursanta: korzyści

Krótko mówiąc Panel Kursanta to dziennik elektroniczny dla klientów CJO EFFEKT. Oto, co on Ci umożliwia:

 • Sprawdzanie swoich osiągnięć

  Nie możesz doczekać się kolejnych zajęć, żeby dowiedzieć się jak poszedł Ci test? Sprawdź jaką dostałeś ocenę i za co konkretnie. Zawsze możesz na bieżąco śledzić średnią procentową ze wszystkich ocen i tym samym dbać o jej podwyższanie. Jako rodzic widzisz dokładnie jakie efekty przynosi nauka dziecka.

 • Podgląd zajęć (przeszłych i przyszłych)

  Nie było Cię na ostatnich zajęciach, a nie masz numeru do kolegów? Sprawdź co było na ostatniej lekcji – jaki materiał omawiała grupa, a może zostało wyznaczone jakieś zadanie domowe? Jeśli chcesz zaplanować sobie wolny czas, zerknij na kalendarz zajęć i sprawdź, w jakie dokładnie dni odbywają się zajęcia.

 • Sprawdzanie obecności

  Sprawdź kiedy nie było Cię na zajęciach, podejrzyj obecności w kalendarzu. Jako rodzic dowiesz się czy Twoje dziecko się spóźniło i czy odrobiło prace domową

 • Komunikowanie się z sekretariatem

  Bądź na bieżąco dzięki aktualnościom, a w razie jakichkolwiek pytań, możesz napisać do lektora czy administratora szkoły, za pośrednictwem Panelu Kursanta.

 • Monitorowanie płatności

  Sprawdź jakie zajęcia już opłaciłeś, a jakie płatności musisz uregulować (i kiedy). Jeśli dostałeś zniżkę, system automatycznie Ci ją wyliczy. Dbaj o swoje finanse!

Internetowy Panel Kursanta: kto może korzystać?

Docelowo naszym pragnieniem jest, aby z Panelu Kursanta korzystali wszyscy nasi klienci. Na dzień dzisiejszy wysłaliśmy dane do logowania rodzicom grup dziecięcym i młodzieżowym. Wkrótce dostęp udzielimy również kursantom uczącym się na kursach grupowych dla osób prywatnych. W przyszłym miesiącu, czyli w kwietniu 2017, pilotażowo obejmiemy elektronicznym dziennikiem 2-3 duże firmy korzystające z naszych szkoleń.

Internetowy Panel Kursanta: jak się zalogować?

Są na to dwa proste sposoby:

Pierwszy z nich to po prostu wpisanie w przeglądarce adresu strony z Panelem Kursanta, który wygląda tak:
https://effekt.langlion.com
i wpisanie loginu i hasła, który wysłaliśmy Tobie SMSem na numer telefonu komórkowego lub w wiadomości e-mail.

Drugi sposób jest jeszcze prostszy, bo wystarczy kliknąć na napis Panel Kursanta znajdujący się na górze naszej strony w menu.

Następnie, podobnie jak w kroku pierwszyn należy wpisać swój login i hasło:

I to wszystko. W jednym z kolejnych wpisów damy znać jak w pełni wykorzystać możliwości, które daje Panel Kursanta.

Kim jest autor tekstu?
radość z mówienia

Michał A. Nowakowski

Facebook

Człowiek: wizjoner/indywidualista. Anglista/lektor języka angielskiego od 2006, dyrektor CJO EFFEKT od 2010 roku, a właściciel od 2011.

Nigdy nie leciałeś samolotem?

Słabo (lub w ogóle nie) mówisz po angielsku?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przygotowaliśmy ebooka, który zawiera

52 najczęściej używane zwroty w języku angielskim!

Na pewno przydadzą Ci się one podczas zagranicznych podróży. Czego dokładnie się nauczysz z naszego ebooka? Dzięki temu przewodnikowi będziesz w stanie swobodnie:

 • poruszać się po lotnisku 🛩️
 • zamówić posiłek w restauracji 🍝
 • wynająć samochód 🚗
 • poprosić o pomoc 🛟
 • zameldować się w hotelu 🏨

Kliknij przycisk obok, aby kupić 28-stronnicowy Niezbędnik Początkującego Podróżnika, który uratuje Ci skórę podczas zagranicznego wyjazdu:

Jeśli ten artykuł dał Ci jakąś wartość, to podziel się nim w mediach społecznościowych lub przez mejla:

 1. Witam proszę o informacje w jaki sposób zalogować się żeby brać udział w zajeciach

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.