national geographic goleniow

National Geographic Learning w Goleniowie – tylko w CJO EFFEKT

W kategorii ofertaby Michał A. NowakowskiNapisz komentarz

Nauka angielskiego, która otwiera świat globalnych możliwości. Teraz dostępna dla Twojego dziecka.

Jako rodzic, zawsze chcę tego co najlepsze dla mojego dziecka. Kiedy w tym roku moja pięcioletnia córka rozpoczęła oficjalną naukę w mojej szkole językowej, wiedziałem, że korzysta z bardzo wysokiej jakości nauczania i ma zajęcia z superlektorką. Utwierdzały mnie w tym słowa mojej córeczki, bo zawsze się pytała jaki jest dzień tygodnia, bo ona chce już iść "na angielski do EFFEKTu". Mimo to, zawsze się zastanawiam jak jeszcze lepiej można ją przygotować do dorosłego życia, a wiadomo, że angielski jest jego integralną częścią.

Jestem świadomy, że aby sprawnie poruszać się po świecie za 10 czy 20 lat, trzeba odpowiedniej wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim wartości. Wiedza o otaczającym świecie jest niezbędna, aby się w nim odnaleźć i sprawnie poruszać. Podstawowe umiejętności potrzebne w dorosłym życiu to takie, które polegają na właściwym przetwarzaniu informacji: umiejętność trafnego zadawania pytań, szukania źródeł, selekcji materiałów i ich kompilacji. Wszystkie one wchodzą w zakres krytycznego myślenia. Nie bez znaczenia jest również umiejętne korzystanie z mass-mediów i technologii oraz umiejętności związane z przejawianiem inicjatywy, przywództwem i produktywnością. Natomiast wartości są konieczne, aby wykorzystać wiedzę i umiejętności dla pożytku własnego i otoczenia. Te niezastąpione do tworzenia harmonijnej globalnej społeczności to choćby wdzięczność, samodyscyplina, współpraca, pracowitość, odporność psychiczna, jak również obowiązkowość, życzliwość czy odwaga oraz moja ulubiona: ciekawość i nieustanna chęć do nauki. Wartości i wiedza stanowią fundament, na którym za pomocą umiejętności można budować komunikacje.

Język angielski służy jako medium za pomocą, którego można zdobyć wiedzę o świecie, uczyć się kompetencji XXI wieku i pielęgnować wartości nieodzowne w tworzeniu społeczeństwa przyszłości. To twierdzenie będzie stawać się coraz prawdziwsze z każdym kolejnym rokiem, więc sprawne posługiwanie się językiem angielskim traktuję jako środek umożliwiający pełne cieszenie się życiem. A tego właśnie pragnę dla moich dzieci.

Jaki program nauczania sprawi, że moje córki zdobędą wiedzę o świecie, nabędą umiejętności niezbędne w bieżącym stuleciu i będą wzmacniać wartości, których uczę je w domu? To program stworzony przez National Geographic Learning, a który od września 2019 roku będzie stosowany na kursach dla maluchów i dzieci w CJO EFFEKT.

Jeśli chcesz zobaczyć jak program National Geographic Learning wpisuje się w kształtowanie obywateli XXI wieku, zobacz ten film wideo:

Kursy National Geographic Learning dla najmłodszych dzieci (do 6 roku życia) oraz dla tych trochę starszych (od 7 do 12 lat) łączy to, że:

 • inspirują, angażują i motywują, co przekłada się na wysokie efekty nauczania
 • zawierają opowieści, zdjęcia i filmy wydawnictwa National Geographic dostosowane do wieku kursantów
 • uczą sprawności językowych, wiedzy i umiejętności potrzebnych do zrozumienia świata
 • sprawiają, że nauka to czysta frajda
 • oferują szereg dodatkowych materiałów do przyjemnej i skutecznej nauki:
  • na lekcji: m.in. oprogramowanie do tablic interaktywnych, 30 minut filmów do każdego rozdziału
  • w domu z rodzicami: listy do rodziców wyjaśniające czego w danym miesiącu uczą się dzieci i jak im w tym pomóc
  • samemu: aplikacja OurWorld na telefony z systemem Android/iOS oraz portal myNGconnect

 

Welcome to Our World

Dzieci w wieku przedszkolnym i zerówce będą korzystać z programu i podręczników zatytułowanych Welcome to Our World. Każdy z poziomów zawiera piosenki z różnych zakątków świata, a także gry i zabawy zarażające angielskim. Po obejrzeniu podręcznika do zerówki (poziom 3) moja starsza córka zażądała, żeby ją z niego juz teraz uczyć 😀 Czego chcieć więcej? 😉

Zobacz wideo, które krótko prezentuje tę serię:

Our World

Dzieci w wieku od 7 do 12 lat będą korzystać z programu i podręczników zatytułowanych Our World. Ta seria sprawia, że nasi kursanci będą mieli świat na wyciągnięcie ręki, a w rezultacie czas na zajęciach przełoży się bezpośrednio na jakość ich życia. To, co dla mnie jest bardzo ważne, to fakt, że ucząc się angielskiego z materiałów National Geographic dzieci jednocześnie poznają świat i zdobywają kompetencje XXI wieku - niezbędne do odniesienia sukcesu w naszym stuleciu.

Zobacz wideo, które krótko prezentuje tę serię:

A może chciałbyś zobaczyć trochę więcej? Rzuć okiem na te filmiki wideo:

Gospodarze programu wideo na trzech pierwszych poziomach

Materiały dostępne dla kursantów

Co to oznacza dla Ciebie?

Jestem przekonany, że angielski to spoiwo komunikacji we współczesnym świecie, a skuteczna komunikacja jest oparta na wiedzy o świecie, umiejętnościach na miarę XXI wieku i wartościach wspólnych wszystkim ludziom. Takiej nauki angielskiego chce dla swoich dzieci i dlatego podjąłem decyzję, aby dołączyć do grona użytkowników National Geographic Learning. Dzięki temu w Centrum Języków Obcych EFFEKT znajdziesz najlepsze materiały językowe, które uczą nie tylko angielskiego, ale również zapewniają lepszy start w dorosłe życie.

Już teraz możesz zapisać swoje dziecko na kursy językowe, które dodadzą mu pewności siebie w budowaniu własnej przyszłości:

 • NGL Little Ones - dla maluchów od 4 do 6 roku życia
 • NGL Junior - dla dzieci od 7 do 12 lat, dla których angielski w szkole nie wystarcza
 • NGL Łatwa Szkoła - dla uczniów od 3 do 8 klasy, którzy chcą skończyć z problemami na angielskim w szkole
Image

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.