dobrze zacznij rok 2021
oferta
/
Michał A. Nowakowski

Opublikowano:  16 stycznia 2021
Zaktualizowano: 10 kwietnia 2021
Ilość komentarzy: 0

Skomentuj artykuł

Dobrze zacznij rok 2021

Chyba każdy ma dość roku 2020. Jak poprawić bieżący rok? Po prostu dobrze zacznij rok 2021 od inwestycji w siebie i ucz się angielskiego!

Prędzej czy później pandemia się skończy i związane z nią obostrzenia, ale czas, który masz do dyspozycji już nie wróci. Oczywiście każdy z nas jest już na pewno zmęczony bieżącą sytuacją, a niejeden chciałby zasnąć i obudzić się za kilka miesięcy w normalniejszym świecie. Ale tak naprawdę nie warto czekać, bo "Najlepszy czas na działanie jest teraz!".

Dobrze zacznij rok 2021!

Jednym z najbardziej wartościowych sposobów spędzania wolnego czasu jest rozwijanie siebie i innych, a umiejętność mówienia w obcym języku otwiera zupełnie nowe możliwości. Większość zasobów w internecie dostępna jest w języku angielskim, to też język świata biznesu i turystyki. Ucząc się angielskiego zwiększasz swoje kompetencje już teraz, a dodatkowo przygotowujesz się na nowe możliwości kiedy bieżące restrykcje znikną.

Dlatego jeśli mieszkasz w Goleniowie lub okolicach, to zobacz jakie kursy oferujemy i wybierz najlepszy dla Ciebie!

Dla najmłodszych

Jak wiemy, małe dzieci to urodzeni odkrywcy. Są ciekawe świata, zawsze gotowe do eksploracji. Pomagamy rozwijać te cechy z wydawnictwem National Geographic (i sprawiamy, że kochają przy okazji angielski). Na naszych kursach NGL Little Ones maluszki uczą się języka, dobrze się bawią, angażują wszystkie zmysły, śpiewają i otrzymują przewodnictwo dorosłych.
dobrze zacznij rok 2021 dla swojego maluszka

Aktualnie wolne miejsca

Jeśli interesuje Cię nauka angielskiego dla maluszków na kursach NGL Little Ones (za pomocą programu nauczania National Geographic Learning), to obecnie mamy wolne miejsca na następujących kursach:

  • 3 latki: zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od 16:45 do 17:15 (119 zł na miesiąc)
  • 6 latki: zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy od 16:40 do 17:25 (159 zł na miesiąc)

Więcej informacji można uzyskać przez mejla, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Albo po prostu zarejestruj (bez zobowiązań) swoje dziecko tutaj: Rejestracja + test diagnostyczny.

Dla nastolatków

Nastolatkowie na pewno nie chcą wkuwania słówek i nudnych reguł gramatycznych, ale za to chcą się bawić, pokonywać wyzwania i smakować życia. Takie doświadczenia oferuje nasz autorski kurs eFFekt ULTRA English. Ten kurs łączy nagrania wideo, odgrywanie ról, dyskusje i „poprzewracaną” klasę, aby zwiększyć poziom językowy młodych kursantów przy potężnej dawce zabawy i rozrywki. 

dobrze zacznij rok 2021 dla swojego nastolatka

Aktualnie wolne miejsca

Jeśli interesuje Cię nauka angielskiego dla nastolatków za pomocą programu eFFekt ULTRA English, to obecnie mamy wolne miejsca na następujących kursach:

  • ULTRA 4 (poziom B1.2) zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy od 17:40 do 18:40

Cena wynosi 179 zł za miesiąc. Więcej informacji można uzyskać przez mejla, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Albo po prostu zarejestruj (bez zobowiązań) swoje dziecko tutaj: Rejestracja + test diagnostyczny.

Dla zablokowanych

Ze względu na brak możliwości (skutecznej) nauki w szkole, wielu dorosłych niby zna angielski, ale nie potrafi się nim posługiwać. Dla takich osób mamy nasz autorski kurs Speaking JOY, który przełamuje bariery przed mówieniem, umożliwia pozbycie się frustracji, pomaga odnaleźć się w codziennych sytuacjach w obcym kraju. Jeśli chcesz nauczyć się mówić to kurs dla Ciebie.

dobrze zacznij rok 2021 i ucz się mówić

Aktualnie wolne miejsca

Jeśli interesuje Cię nauka angielskiego za pomocą systemu Speaking JOY, to obecnie mamy wolne miejsca na następujących kursach:

  • poziom A1.2 uczący się z Book 3: poniedziałki i środy od 18:50 do 20:05
  • poziom A2.2.1 uczący się z Book 6: wtorki i czwartki od 18:50 do 20:05

Dodatkowo, specjalnie dla osób pracujących na zmiany mamy kurs na poziomie A1: zajęcia są rano (w szkole od 10:30 do 11:45) i wieczorem (zdalnie od 18:30 do 19:45).

Zapisy i więcej informacji można uzyskać przez mejla, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Albo po prostu zarejestruj się tutaj: Rejestracja + test diagnostyczny.

Dla ambitnych

Kiedy chcesz, aby Twój angielski wszedł na wyższy poziom (a być może nawet chcesz zdobyć certyfikat z angielskiego) to bogaty w słownictwo kurs NGL Rezultaty nauczy Ciebie angielskiego potrzebnego do komunikacji w szerokim świecie. Podręczniki opracowane przez National Geographic Learning wprowadzą Cię w prawdziwe sytuacje uczące prawdziwego języka dając prawdziwe rezultaty.
dobrze zacznij rok 2021 i ucz się do certyfikatu

Aktualnie wolne miejsca

Jeśli interesuje Cię nauka angielskiego na poziomie minimum B1 za pomocą programu nauczania NGL Rezultaty (za pomocą podręczników Outcomes od National Geographic Learning), to obecnie mamy wolne miejsca na następujących kursach:

  • poziom B1 uczący się z książki Outcomes Intermediate: zajęcia w poniedziałki od 18:50 do 20:05 (cena 139 zł za miesiąc)

Zapisy i więcej informacji można uzyskać przez mejla, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Albo po prostu zarejestruj się tutaj: Rejestracja + test diagnostyczny.

Dobrze zacznij rok 2021: Podsumowanie

Aby dobrze wykorzystać 2021 rok, nie musisz oczywiście uczyć się akurat angielskiego. Możesz wykorzystać ten czas na rozwój kompetencji miękkich, lekturę wartościowych książek lub dbanie o zdrowie.

Bez względu na to jaki rodzaj aktywności wybierzesz, pamiętaj, aby sukces nie zależał od zewnętrznych czynników, ale od wewnętrznej siły. Dobrze zacznij rok 2021 i nigdy się nie poddawaj!

W tej chwili nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bo chcemy, abyś TY był pierwszy. Napisz coś!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.