Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą zacząć szybko mówi oraz przełamać barierę strachu przed mówieniem w języku angielskim jest kurs prowadzony metodą Avalon Quantum English (AQE). Ta metoda nauczania popularnie zwana jest „córką” metody Callan’a. Podobnie jak w metodzie Callan’a skupia się głównie na mówieniu i jest metodą powtórzeń, jednak AQE jest o wiele bardziej kreatywna. Wyróżnia się stosowaniem współczesnego języka, umożliwia naukę gramatyki, pozwala na większą swobodę wypowiedzi kursantów, uczy myśleć – a nie kopiować „papugować” po nauczycielu. Na kursie prowadzonym metodą AQE nie siedzisz ze wzrokiem wpatrzona w książkę, nie używasz starego i mało praktycznego słownictwa a tematyka lekcji jest bardzo życiowa. Już od pierwszych zajęć będziesz mówić po angielsku do nauczyciela i pozostałych słuchaczy w grupie. Dzięki tej metodzie nauczysz się języka angielskiego cztery razy szybciej niż normalnie.
Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz nauczyć się języka angielskiego. Osoby, którym nauka przychodzi z trudem, potrzebują więcej nauki, dłuższego czasu, więcej cierpliwości i systematyczności. Trzeba jednak pamiętać, że trudności w nauce języków obcych są często tylko pozorne i często wynikają ze strachu, nieśmiałości, problemu ze słuchem czy po prostu z brakiem odpowiedniej motywacji do nauki, a co najważniejsze systematyczności. Porównać to możemy do osób, które próbują rzucić palenie ale brak jest im wewnętrznej motywacji.
Każda osoba, która miała wcześniejszy kontakt z językiem obcym a chciałaby kontynuować naukę w naszym centrum ma możliwość sprawdzenia swojego poziomu językowego. Na początku przeprowadzamy bezpłatny test poziomujący po którym kursant zostanie przydzielony do grupy.
Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych lub dla osób dysponujących czasem w godzinach rannych w blokach po 90min. (2 x 45min.).
Kursy zaczynają się od drugiego tygodnia września a kończą z końcem czerwca. Istnieje możliwość kontynuacji danego kursu po przerwie wakacyjnej.
Każdy może zapisać się na kurs nawet w czasie trwania roku szkolnego.Jeśli jest to poziom podstawowy, tzw. A0, zajęcia rozpoczynają się po zebraniu odpowiedniej ilości osób w grupie.
Tak, ale po wcześniejszym poinformowaniu sekretariatu CJO EFFEKT na specjalnym formularzu rezygnacji. Zasady rezygnacji z kursu zapisane są również w regulaminie CJO EFFEKT.

Jeśli nasunęły Ci się jakieś inne pytania, zadaj nam pytanie przez formularz kontaktowy dostępny na tej stronie.