PRZEŁAM bariery MÓW swobodnie

Tu powstaje oferta jakiej nigdy jeszcze nie było!

kurs angielskiego dla dorosłych w grupie

Przygotuj się na coś niezwykłego!

Wiek: pełnoletność 😉
Ilość poziomów: 9
Program: niespodzianka
Częstotliwość: 2x tydzień
Czas trwania: 68 lekcji x 75 minut
Podręcznik: niespodzianka
Materiały: podręcznik (zintegrowany z zeszytem), dziennik elektroniczny + apka, kurs online w Strefie EFFEKTów
Cena: od 220 zł/miesiąc

Image
Image
Image
Image
Image

Korzyści z kursu SJ

MÓWISZ

Już od pierwszych zajęć mówisz. To niesamowite, że nawet osoby, które wcześniej nie wypowiedziały żadnego słowa po angielsku są w stanie się komunikować. A jeśli znasz już trochę słów i gramatyki, w końcu poczujesz przyjemność wynikającą z płynnego mówienia po angielsku.

Image
Image

USPOKAJASZ EMOCJE

Dzięki temu, że lektor tłumaczy wszystko po angielsku, ćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu. To Ci da pewność siebie, kiedy będziesz słuchał innych osób anglojęzycznych w pracy lub na urlopie. Z kolei fakt, że lektor nieustannie zadaje pytania kursantom, przygotowuje Cię do samodzielnego prowadzenia konwersacji.

WZNOSISZ SIĘ

Program NIESPODZIANKA został tak pomyślany, aby z każdą kolejną stroną nauczyć Cię czegoś nowego. Na naszych kursach rozmowa jest środkiem, który używamy, aby nauczyć Cię nowego słownictwa i struktur gramatycznych. Dzięki temu możesz awansować ze swojego bieżącego poziomu, aż do poziomu B1 (to poziom samodzielności).

Image
Image

TO NASZ

nowy projekt: 

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: podręcznik zintegrowany z zeszytem, kurs online utrwalający słówka i struktury z lekcji (za pomocą dodatkowych wyjaśnień i ćwiczeń) i trenujący rozumienie ze słuchu i tekstu pisanego. Dodatkowo dla Twojej wygody masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, oceny opisowe, PDFy.

Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Kurs niespodzianka! trwa 68 lekcji po 75 minut. Otrzymujesz ponadto dziennik elektroniczny i komplet materiałów w cenie 220 zł przez 10 miesięcy lub 1045 zł na semestr.

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF.

Co dalej?

  • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

    Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź

  • Wypełnij formularz

    Podaj swoje dane, na ich podstawie będziemy mogli przygotować umowę, którą później podpiszesz.

  • Umów się z nami na spotkanie

    Po wypełnieniu formularza, poprosimy Ciebie, abyś przyszedł z dzieckiem w celu sprawdzenia jego poziomu lub na podpisanie umowy.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.