UWAGA! Ta oferta jest nieaktualna. Nowa pojawi się 17 lipca 2019.

Angielski dla dorosłych w grupie WYŻSZY POZIOM

Avalon Quantum English

Awansuj swój angielski na wyższy poziom – mówiąc swobodnie i bez blokad

Avalon Quantum English to bezpośrednia metoda nauki języka angielskiego opracowana w samym sercu Londynu. Jest przeznaczona zarówno dla osób całkowicie początkujących jak i dla tych, którzy uczyli angielskiego się już wcześniej (np. w szkole albo innych kursach), ale nadal mają problemy z płynnym mówieniem. Dzięki Quantum te problemy znikną, a pojawi się swoboda!

Szczegóły kursu
Wiek: dorośli
Ilość poziomów: 8
Podręcznik: Avalon Quantum, wydanie II
Częstotliwość: 2x tydzień
Czas trwania: 66 lekcji x 90 minut

Korzyści

 • Mówisz

  Już od pierwszych zajęć mówisz. To niesamowite, że nawet osoby, które wcześniej nie wypowiedziały żadnego słowa po angielsku są w stanie się komunikować. A jeśli znasz już trochę słów i gramatyki, w końcu poczujesz przyjemność wynikającą z płynnego mówienia po angielsku.

 • Uspokajasz emocje

  Dzięki temu, że lektor tłumaczy wszystko po angielsku, ćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu. To Ci da pewność siebie, kiedy będziesz słuchał innych osób anglojęzycznych w pracy lub na urlopie. Z kolei fakt, że lektor nieustannie zadaje pytania kursantom, przygotowuje Cię do samodzielnego prowadzenia konwersacji.

 • Wznosisz się

  Program Quantum English został tak pomyślany, aby z każdą kolejną stroną nauczyć Cię czegoś nowego. Na naszych kursach rozmowa jest środkiem, który używamy, aby nauczyć Cię nowego słownictwa i struktur gramatycznych. Dzięki temu możesz awansować ze swojego bieżącego poziomu, aż do poziomu B2 (to wyższy poziom samodzielności).

 • Korzystasz ze wsparcia

  Kurs w CJO EFFEKT składa się z dwóch elementów: kursu stacjonarnego i kursu online. Jeden semestr awansuje Cię o pół poziomu (np. z A2 na A2+). W jego trakcie korzystasz z 33 zajęć z lektorem po 90 minut oraz z kursu online składającego się z 16 lekcji. Na kursie z lektorem ćwiczysz mówienie i uczysz się nowych struktur i wyrażeń. Na kursie online utrwalasz je (za pomocą dodatkowych wyjaśnień i ćwiczeń) oraz trenujesz rozumienie ze słuchu i rozumienie tekstu pisanego.

Ceny

Jedna rata kosztuje 199 zł lub 916 zł. Aby poznać szczegóły, kliknij obok.

Co dalej?

 • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź

 • Zarejestruj się w Panelu Klienta

  W formularzu najpierw podaj dane do umowy, a następnie wypełnij test diagnostyczny.

 • Przyjdź do nas

  Po wypełnieniu formularza, poprosimy Ciebie, abyś przyszedł podpisać umowę.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS...

...zarejestruj się w Panelu Kursanta!

Filtruj

Kto jeszcze byłby zainteresowany tym kursem?