angielski dla dorosłych: Speaking JOY

DLA: dla pragnących w końcu mówić
WIEK: 16+
JĘZYK: angielski
CENA: od 255 zł za miesiąc
CYKL: 68 lekcje: 2x w tygodniu po 75 minut
PROGRAM: autorski Speaking JOY

Co to jest?

Speaking JOY to kurs języka angielskiego dla dorosłych, który został osobiście przygotowany przez zespół CJO EFFEKT. Jego celem jest uczyć mówienia od pierwszych zajęć, przełamać bariery językowe kursantów, umożliwiać  współpracę w języku angielskim i zapewnić radość ze swobodnej komunikacji. To najlepszy angielski dla dorosłych, o jakim kiedykolwiek słyszałeś.

Jakie są efekty?

Dzięki kursowi Speaking JOY odniesiesz następujące korzyści:

 • 1️⃣ zaczniesz mówić po angielsku już w trakcie pierwszej lekcji
 • 2️⃣ pozbędziesz się frustracji, bo przyrost wiedzy i umiejętności następuje stopniowo
 • 3️⃣ poczujesz się pewniej, bo zajęcia prowadzone po angielsku uczą rozumienia ze słuchu, dzięki czemu nie będziesz czuł się zaskoczony podczas prowadzenia rozmów
 • 4️⃣ dzięki temu, że kurs Speaking JOY jest oparty o CEFR, każdy poziom zwiększa Twój poziom j. angielskiego
 • 5️⃣ scenki sytuacyjne i strategie konwersacyjne sprawią, że odnajdziesz się w każdej sytuacji (kupowanie biletu, targowanie się, pytanie o drogę)

Jak to wygląda praktycznie?

Jak długo trwa kurs? Angielski dla dorosłych w CJO EFFEKT zaczyna się mniej więcej w połowie września i kończy w połowie czerwca.  Cały kurs trwa 68 lekcji po 75 minut. Zajęcia odbywają się każdego tygodnia z wyjątkiem okresów świątecznych i ferii zimowych. Wszystkie daty można sprawdzić w elektronicznym Panelu Kursanta. W rzadkim przypadku kiedy lektor nie może prowadzić zajęć, a my nie zdążymy zorganizować zastępstwa, informujemy SMSowo o odwołaniu zajęć w danym dniu, a zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie. 

Gdzie odbywają się zajęcia? Lekcje są prowadzone w naszej siedzibie w Office Center, przy pl. Lotników 2/6. Ten nowoczesny biurowiec mieści się między Urzędem Miasta i Gminy, a Biedronką. Jesteśmy ulokowani na I piętrze. Samochód można zostawić na jednym z trzech parkingów, a do samej szkoły podjechać windą. Niektóre kursy odbywają się zdalnie.

Jakie materiały otrzymam na kursie? Na kursie Speaking JOY uczniowie otrzymują podręcznik zintegrowany ze zeszytem i ćwiczeniami.

Co z nieobecnościami? Jeśli ktoś nie był na zajęciach może sprawdzić jaki temat był omawiany w Panelu Kursanta (dzienniku elektronicznym). Poza tym, jeśli jesteś na kwarantannie lub zostajesz w domu z powodu choroby, możesz korzystać z połączenia wideokonferencyjnego (pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby do 9:00 rano danego dnia).

A co jeśli kurs nie będzie mi się podobał? Ponad 90% naszych klientów ocenia nasze kursy maksymalnie, ale nikogo nie zmuszamy do odbycia całego kursu. W ciągu pierwszego tygodnia zajęć można zrezygnować z dnia na dzień bez żadnych pytań z naszej strony. Zwracamy też wtedy wszelkie płatności. Jeśli w trakcie kursu pojawią się jakiekolwiek problemy, spróbujemy je rozwiązać, ale zawsze przysługuje możliwość rezygnacji z zachowaniem jednomiesięcznego wypowiedzenia.

Czy otrzymam coś na koniec? Każdy uczeń otrzymuje na koniec dyplom i opinię opisową z podstawowymi danymi o kursie (czas trwania, poziom, frekwencja, wyniki testów itp.) oraz oceną opisową od lektora. Poza tym każdy klient otrzymuje korzystniejszą ofertę kontynuacji zajęć w kolejnym roku niż nowi kursanci.

Ile kosztuje ten kurs?

Za kurs Speaking JOY można płacić w następujący sposób:

 • miesięcznie:  255 zł
 • semestralne: 1224 zł
 • jednorazowo: 2346 zł

Pierwsza rata jest płatna w ciagu 7 dni od podpisania umowy przelewem na konto. Kolejne wg harmonogramu podanego na umowie, najczęściej jest to 15 lutego w przypadku płatności za drugi semestr lub do 10 każdego miesiąca w wypadku płatności miesięcznych.

Kto może skorzystać?

Kurs Speaking JOY ma obecnie 6 poziomów i jest przeznaczony dla uczniów, którzy albo nic nie umieją z j. angielskiego i chcą się go nauczyć albo są początkujący i chcą  zrobić konkretne postępy.

 • Speaking JOY Starter: poziom pre-A1
 • Speaking JOY 1: poziom A1.1
 • Speaking JOY 2: poziom A1.2
 • Speaking JOY 3: poziom A2.1
 • Speaking JOY 4: poziom A2.2.1
 • Speaking JOY 5: poziom A2.2.2

Choć jest to kurs przeznaczony głównie dla dorosłych, mogą na nim się też osoby, które skończyły co najmniej 16 lat.

Po wypełnieniu formularza, zawsze się kontaktujemy, aby upewnić się, że dany kurs i poziom faktycznie jest najlepszym rozwiązaniem dla danego ucznia.

Prawie 20 lat doświadczenia nauczyło nas co działa, jeśli chcesz bez przeszkód i swobodnie mówić po angielsku: to nasza autorska metoda Speaking JOY!
ImageImageImageImageImage

Jak się zapisać?

Po kliknięciu na przycisk poniżej, otworzy się strona z formularzem. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mejlowo i na podstawie podanych informacji zaproponujemy najlepszy naszym zdaniem angielski dla dorosłych dla Ciebie. Jeśli będzie Ci to pasowało będziesz mógł podpisać umowę (stacjonarnie lub przez internet). Pamiętaj, że zawsze masz prawo do bezkosztowej rezygnacji w ciągu pierwszego tygodnia zajęć.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.