angielski dla dorosłych

PRZEŁAM bariery MÓW swobodnie

Speaking JOY

kurs angielskiego dla dorosłych w grupie, którzy chcą mówić!

Po ponad 18 latach uczenia ludzi mówienia prezentujemy nasz autorski kurs mówienia po angielsku. Przerobiliśmy Callana, uczyliśmy z Avalon Direct i Avalon Quantum, ale żadna z tych metod nie dawała tego, czego potrzebowali nasi kursanci. Stworzyliśmy więc nasz własny program, który uczy mówić od pierwszych zajęć, przełamuje bariery językowe, uczy współpracy i daje radość ze swobodnej komunikacji w języku angielskim. Oto metoda Speaking JOY!

Wiek: pełnoletność 😉
Ilość poziomów: 9
Program: niespodzianka
Częstotliwość: 2x tydzień
Czas trwania: 68 lekcji x 75 minut
Podręcznik: niespodzianka
Materiały: podręcznik (zintegrowany z zeszytem), dziennik elektroniczny + apka, kurs online w Strefie EFFEKTów
Cena: od 220 zł/miesiąc

Image
Image Image
Image Image
Image Image
Image Image

Korzyści z kursu Speaking JOY

ZACZNIESZ MÓWIĆ

Już od pierwszych zajęć ze Speaking JOY mówisz. To niesamowite, że nawet osoby, które wcześniej nie wypowiedziały żadnego słowa po angielsku są w stanie się komunikować. A jeśli znasz już trochę słów i gramatyki, w końcu poczujesz przyjemność wynikającą z płynnego mówienia po angielsku.

Image
Image

POZBĘDZIESZ SIĘ FRUSTRACJI

Dzięki temu, że na zajęciach metody Speaking JOY lektor tłumaczy wszystko po angielsku, ćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu. To Ci da pewność siebie, kiedy będziesz słuchał innych osób anglojęzycznych w pracy lub na urlopie. Z kolei fakt, że lektor nieustannie zadaje pytania kursantom, przygotowuje Cię do samodzielnego prowadzenia konwersacji.

ZROBISZ POSTĘPY

Program Speaking JOY został tak pomyślany, aby z każdą kolejną lekcją nauczyć Cię czegoś nowego. Na naszych kursach rozmowa jest środkiem, który używamy, aby nauczyć Cię nowego słownictwa i struktur gramatycznych. Dzięki temu możesz awansować ze swojego bieżącego poziomu, aż do poziomu B1 (to poziom samodzielności).

Image
Image

ODNAJDZIESZ SIĘ W KAŻDEJ SYTUACJI

W przeciwieństwie do większości metod bezpośrednich, program Speaking JOY uczy wyrażeń i zwrotów językowych przydatnych podczas wyjazdów za granicę, w trakcie rozmów z zagranicznymi kontrahentami oraz kiedy gościsz u siebie obcokrajowców. Opanowanie funkcji językowych potrzebnych w codziennych sytuacjach sprawi, że będziesz czuł się bardziej pewny siebie i powiesz to, co masz na myśli.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: podręcznik zintegrowany z zeszytem, kurs online utrwalający słówka i struktury z lekcji (za pomocą dodatkowych wyjaśnień i ćwiczeń) i trenujący rozumienie ze słuchu i tekstu pisanego. Dodatkowo dla Twojej wygody masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android i iOS. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, oceny opisowe, PDFy.

Image
9 poziomów
30 lekcji na poziom
mnóstwo mówienia…
…I mnóstwo radości!
Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Kurs Speaking JOY trwa 68 lekcji po 75 minut. Otrzymujesz ponadto dziennik elektroniczny i komplet materiałów w cenie 220 zł przez 10 miesięcy lub 1045 zł na semestr.

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF.

Co dalej?

  • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

    Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź.

  • Wypełnij formularz

    Wypełnij formularz Kliknij w przycisk na dole strony i podaj swoje dane, abyśmy mogli przygotować wstępnie umowę, którą później podpiszesz.

  • Dokończ formalności

    Po wypełnieniu formularza, skontaktujemy się. Tobą, aby ustalić szczegóły i zapytać się jak wolisz podpisać umowę: stacjonarnie czy zdalnie.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.