Image

DLA: dla ambitnych odkrywców
WIEK: 8-13 lat
JĘZYK: angielski
CENA: od 207 zł za miesiąc
CYKL: 66 lekcje: 2x w tygodniu po 60 minut
PROGRAM: NGL Our World, 2nd ed

Co to jest?

NGL Odkrywaj Świat to kurs języka angielskiego od 2 do 6 klasy zapewniający ekscytującą podróż po najbardziej fantastycznych zakątkach świata. Dzięki materiałom od National Geographic Learning nasi uczniowie zdobywają umiejętności niezbędne w szkole i dorosłym życiu oraz rozwijają wartości będących fundamentem komunikacji i współpracy.

Jakie są efekty?

Dzięki kursowi NGL Odkrywaj Świat odniesiesz następujące korzyści:

  • 1️⃣ Twoje dziecko zamiast samych słów i regułek nauczy się mówić po angielsku
  • 2️⃣ Twoje dziecko zrozumie, że angielski to klucz, który otwiera drzwi nowych możliwości
  • 3️⃣ Twoje dziecko pozna ludzi i zwyczaje z różnych zakątków świata
  • 4️⃣ Twoje dziecko zacznie zdobywać kompetencje XXI wieku takie jak selekcja informacji, współpraca oraz przywództwo
  • 5️⃣ w pełni wykorzysta swój potencjał do nauki

Jak to wygląda praktycznie?

Jak długo trwa kurs? Kursy w CJO EFFEKT zaczynają się mniej więcej w połowie września i kończą w połowie czerwca.  Cały kurs trwa 66 lekcji po 60 minut. Zajęcia odbywają się każdego tygodnia z wyjątkiem okresów świątecznych i ferii zimowych. Wszystkie daty można sprawdzić w elektronicznym Panelu Kursanta lub Panelu Rodzica. W rzadkim przypadku kiedy lektor nie może prowadzić zajęć, a my nie zdążymy zorganizować zastępstwa, informujemy SMSowo o odwołaniu zajęć w danym dniu, a zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie. 

Gdzie odbywają się zajęcia? Lekcje są prowadzone w naszej siedzibie w Office Center, przy pl. Lotników 2/6. Ten nowoczesny biurowiec mieści się między Urzędem Miasta i Gminy, a Biedronką. Jesteśmy ulokowani na I piętrze. Samochód można zostawić na jednym z trzech parkingów, a do samej szkoły podjechać windą.

Jakie materiały otrzymam na kursie? Na kursie NGL Odkrywaj Świat uczniowie otrzymują podręcznik i ćwiczenia oraz dostęp do platformy z grami językowymi i filmami na stronie wydawnictwa National Geographic Learning.

Co z nieobecnościami? Jeśli ktoś nie był na zajęciach może sprawdzić jaki temat był omawiany w Panelu Kursanta (dzienniku elektronicznym). Poza tym, jeśli uczeń jest na kwarantannie lub zostaje w domu z powodu choroby, może korzystać z połączenia wideokonferencyjnego (pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby do 9:00 rano danego dnia).

A co jeśli kurs nie będzie mi się podobał? Ponad 90% naszych klientów ocenia nasze kursy maksymalnie, ale nikogo nie zmuszamy do odbycia całego kursu. W ciągu pierwszego tygodnia zajęć można zrezygnować z dnia na dzień bez żadnych pytań z naszej strony. Zwracamy też wtedy wszelkie płatności. Jeśli w trakcie kursu pojawią się jakiekolwiek problemy, spróbujemy je rozwiązać, ale zawsze przysługuje możliwość rezygnacji z zachowaniem jednomiesięcznego wypowiedzenia.

Czy otrzymam coś na koniec? Każdy uczeń otrzymuje na koniec dyplom i opinię opisową z podstawowymi danymi o kursie (czas trwania, poziom, frekwencja, wyniki testów itp.) oraz oceną opisową od lektora. Poza tym każdy klient otrzymuje korzystniejszą ofertę kontynuacji zajęć w kolejnym roku niż nowi kursanci.

Ile kosztuje ten kurs?

Za kurs NGL Odkrywaj Świat można płacić w następujący sposób:

  • miesięcznie:  207 zł
  • semestralne: 994 zł
  • jednorazowo: 1904 zł
  • + jednorazowa dopłata za zestaw kursanta: 130 zł

Pierwsza rata jest płatna w ciagu 7 dni od podpisania umowy przelewem na konto. Kolejne wg harmonogramu podanego na umowie, najczęściej jest to 15 lutego w przypadku płatności za drugi semestr lub do 10 każdego miesiąca w wypadku płatności miesięcznych.

Kto może skorzystać?

Kurs NGL Odkrywaj Świat ma 5 poziomów i jest przeznaczony dla uczniów, którzy uczyli się w naszej szkole w poprzednim roku i osiągnęli odpowiedni postęp oraz dla nowych kursantów, którzy już wcześniej uczyli się dodatkowo angielskiego (z dobrymi wynikami).

Zakres wiekowy uczniów to od 8 do 13 lat lub od 2 do 6 klasy.

Po wypełnieniu formularza, zawsze się kontaktujemy, aby upewnić się, że dany kurs i poziom faktycznie jest najlepszym rozwiązaniem dla danego ucznia.

Wyślij swoje dziecko na ekscytującą podróż po najbardziej fantastycznych zakątkach świata. Pozwól mu zdobyć umiejętności niezbędne w szkole i dorosłym życiu. Wzmocnij rozwijanie wartości będących fundamentem komunikacji i współpracy.
ImageImageImageImageImage

Jak się zapisać?

Po kliknięciu na przycisk poniżej, otworzy się strona z formularzem. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mejlowo i na podstawie podanych informacji zaproponujemy najlepszy naszym zdaniem kurs dla Ciebie. Jeśli będzie Ci to pasowało będziesz mógł podpisać umowę (stacjonarnie lub przez internet). Pamiętaj, że zawsze masz prawo do bezkosztowej rezygnacji w ciągu pierwszego tygodnia zajęć.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.