Angielski dla dzieci w grupie

Super Umysły

Niech Twoje dzieci poznają świat – poprzez angielski

Kurs Super Umysły oparty jest na metodzie CLIL, czyli zintegrowanego nauczania języka i treści. W ten sposób dzieci nie traktują angielskiego tylko jako dodatkowych zajęć, ale jako czas spędzony na poszerzaniu znajomości otaczającego ich świata.

Szczegóły kursu
Wiek: od 7 do 11 lat
Ilość poziomów: 5
Podręcznik: Super Minds
Częstotliwość: 2x tydzień
Czas trwania: 66 godzin x 60 minut

Korzyści dla dziecka

 • Rozwija swój angielski

  Na początkowym etapie poznawania angielskiego najważniejsze jest nie tylko poznanie słów i struktur, ale przede wszystkim polubienie języka i jego nauki. Dlatego wszystkie nowe słówka, zwroty i zasady gramatyczne sa wprowadzone przy pomocy zabaw, gier i piosenek.

 • Uczy się myśleć

  Sekcje poświęcone takim dziedzinom jak matematyka, przyroda lub sztuka przedstawiają młodym kursantom wyzwania, które wymuszają użycie wiedzy i umiejętności do rozwiązania praktycznych problemów. Dzięki temu jednocześnie ćwiczą umiejętności językowe, rozwiązywania problemów i logiczne myślenie.

 • Ćwiczy kreatywność

  Eksperymentowanie z językiem to pierwszy krok do wyrażania własnych twórczych pomysłów. Kurs Super Umysły pomaga w tym poprzez ćwiczenia wizualizacyjne, dramatyczne, artystyczne i praktyczno-techniczne.

 • Odkrywa wartości społeczne

  Dynamiczne historyjki pomagają dzieciom zastanawiać się nad własnym zachowaniem i naśladować pozytywne wzorce. Umiejętności społeczne zdobyte na kursie angielskiego przydadzą im się w późniejszym życiu.

 • Korzysta ze wsparcia

  W CJO EFFEKT Twoje dziecko ma do dyspozycji: książkę ucznia, płytę DVD z grami i piosenkami, ćwiczenia papierowe na kursie dla 7 latków. A ma dalszych poziomach dla 8, 9, 10 i 11 latków dostępny jest specjalny kurs online wydawnictwa Cambridge dopasowany do treści zajęć z lektorem.

Wybierz wersje

STANDARD

Zajęcia w grupie (66 lekcji x 60 minut).

PREMIUM

To, co w wersji standard + zajęcia indywidualne (20x 30 minut).

Ceny

Jedna rata kosztuje 132 zł, 191 zł, 608 zł lub 879 zł. Aby poznać szczegóły, kliknij obok.

Co dalej?

 • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź

 • Zarejestruj się w Panelu Kursanta

  Kliknij na przycisk poniżej, aby podać dane swoje i swojego dziecka.

 • Umów się z nami na spotkanie

  Po wypełnieniu formularza, poprosimy Ciebie, abyś przyszedł z dzieckiem w celu sprawdzenia jego poziomu lub na podpisanie umowy.

ABY ZAPISAĆ DZIECKO NA KURS...

...zarejestruj się w Panelu Kursanta!

Kto byłby zainteresowany tym kursem?