Otwieramy okno na świat

NGL Odkryj świat

skuteczny i przyjemny angielski dla dzieci (7-12 lat) w grupie

Wyślij swoje dziecko na ekscytującą podróż po najbardziej fantastycznych zakątkach świata. Pozwól mu zdobyć umiejętności niezbędne w szkole i dorosłym życiu. Wzmocnij rozwijanie wartości będących fundamentem komunikacji i współpracy. Zapewnij mu najlepszą możliwą naukę angielskiego: zapisz swoje dziecko na kurs NGL Odkrywaj Świat w CJO EFFEKT.

Wiek: od 7 do 12 lat
Ilość poziomów: 6
Program: Our World (wydanie drugie)
Częstotliwość: 2x tydzień
Czas trwania: 68 lekcji x 60 minut
Materiały: podręcznik, ćwiczenia, płyta CD-ROM, płyta CD Audio, portal myNGconnect, apka na Androida/iOS
Cena: od 159 zł/miesiąc

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Korzyści z kursu NGL Odkrywaj Świat

JĘZYK

Angielski jest uniwersalny i nie można skutecznie funkcjonować bez jego znajomości. Dzięki programowi Our World nasi uczniowie wiedzą o tym i dlatego chcą go poznać jak najlepiej. Poza tym w każdym podręczniku napotkają autentyczne materiały (zdjęcia, reportaże, opowieści, filmy, …), które niosą ducha przygody i rozbudzają emocje, a dzięki nim rośnie skuteczność nauczania języka, zwiększa się odwaga i swoboda komunikowania się.

Wprowadzenie do programu Our World

Materiały dla uczniów

WIEDZA

W podręcznikach Our World na kursach NGL Odkrywaj Świat znajduje się mnóstwo kompleksowej wiedzy o świecie: ze świata sztuki, nauk przyrodniczych czy społecznych. Tematy są zawsze dostosowane do wieku i możliwości językowych dzieci. Dzięki obfitości wizualnych materiałów, rozbudzamy i wzmacniamy naturalną ciekawość świata, a w rezultacie przygotowujemy uczniów na stanie się obywatelami XXI wieku. 

UMIEJĘTNOŚCI

Kompetencje XXI wieku to kluczowe umiejętności niezbędne do sprawnego poruszania się w naszym stuleciu. Na każdej z lekcji ćwiczona jest co najmniej jedna kompetencja m.in.: rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji, kreatywność, krytyczne i konstruktywne myślenie, wyszukiwanie i selekcja informacji. 

Zasoby wideo

Dlaczego National Geographic? Dlaczego fotografie?

WARTOŚCI

Podręczniki National Geographic dziedziczą po swojej matce-marce najlepszą jakość, bezpieczeństwo i prestiż. Ponadto do wartości National Geographic należą również współpraca w różnorodnym kulturowo środowisku, szacunek do żywych istot oraz odpowiedzialność za planetę. Czy chiałbyś, aby Twoje dziecko rozwijało te wartości?

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: podręcznik z przepięknymi ilustracjami National Geographic, ćwiczenia utrwalające materiał językowy z płytą CD do słuchania w domu, płytę CD-ROM z interaktywnymi grami językowymi, dostęp do portalu myNGconnect z dodatkowymi treściami i apkę na telefony z systemem Android i iOS. Dodatkowo dla Twojej wygody jako rodzica masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, wynikach testów, PDFy ze wskazówkami dla rodziców. Ponadto będziesz otrzymywał od nas wiadomości czego aktualnie uczy się Twoje dziecko i jak możesz pomóc mu odnieść sukces w nauce.

Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Do wyboru masz dwie opcje:

 • standard: 68 lekcji trwających 60 minut + dziennik elektroniczny i komplet materiałów w cenie 179 zł przez 10 miesięcy lub 850 zł na semestr
 • premium: wszystko to, co w opcji standard + 10h konsultacji indywidualnych do wykorzystania przez rok szkolny w cenie 244 zł przez 10 miesięcy lub 1159 zł na semestr

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF.

Co dalej?

 • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź

 • Wypełnij formularz

  Podaj swoje dane, na ich podstawie będziemy mogli przygotować umowę, którą później podpiszesz.

 • Umów się z nami na spotkanie

  Po wypełnieniu formularza, poprosimy Ciebie, abyś przyszedł z dzieckiem w celu sprawdzenia jego poziomu lub na podpisanie umowy.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Image

Zapewnij swojemu dziecku lepszy start w dorosłość!

Wypełnij bezpłatny formularz