angielski dla czterolatków, pięciolatków i sześciolatków

Zarażamy maluchy angielskim

NGL Little Ones

obfitujący w zabawę i naukę angielski dla dzieci (4-6 lat) w grupie

Twój maluch to urodzony odkrywca. Ciekawy świata, zawsze gotowy do eksploracji. A jak najlepiej rozwijać te cechę jak nie z wydawnictwem National Geographic (pokochając przy okazji angielski)? Zapewnij mu najlepszy możliwy start w dalszą naukę: zapisz swoje dziecko na kurs NGL Little Ones w CJO EFFEKT.

Wiek: 4-6 lat
Ilość poziomów: 3
Program: Welcome to Our World
Częstotliwość: 2x tydzień
Czas trwania: 68 lekcji x 45 minut
Materiały: podręcznik, ćwiczenia, płyta CD-ROM, płyta CD Audio, portal myNGconnect
Cena: od 132 zł/miesiąc

Image
Image
Image

Korzyści z kursu NGL Little Ones

JĘZYK

Angielski jest uniwesalny i nie można skutecznie funkcjonować bez jego znajomości. Dzięki programowi Welcome to Our World nasi uczniowie wiedzą o tym i dlatego chcą go poznać jak najlepiej. Poza tym w każdym podręczniku napotkają autentyczne materiały (zdjęcia, reportaże, opowieści, filmy, …), które niosą ducha przygody i rozbudzają emocje, a dzięki nim rośnie skuteczność nauczania języka, zwiększa się odwaga i swoboda komunikowania się.

Wprowadzenie do programu Welcome to Our World

Pomoce dydaktyczne

WIEDZA

W podręcznikach Welcome to Our World na kursach NGL Junior znajduje się mnóstwo kompleksowej wiedzy o świecie: ze świata sztuki, nauk przyrodnicznych czy społecznych. Tematy są zawsze dostosowane do wieku i możliwości językowych dzieci. Dzięki obfitości wizualnych materiałów, rozbudzamy i wzmacniamy naturalną ciekawość świata, a w rezultacie przygotowujemy uczniów na stanie się obywatelami XXI wieku.

PIOSENKI

Maluszki uwielbiają piosenki, więc to naturalny sposób na poznanie nowego języka: jego struktur, melodii i intonacji. Wydawnictwo National Geographic zaadaptowało tradycyjne piosenki śpiewane od pokoleń w najróżniejszych częściach świata, aby za ich pomocą zarażać angielskim  uczyć uniwersalnych wartości.

Piosenki

Dlaczego National Geographic? Dlaczego fotografie?

WARTOŚCI

Podręczniki National Geographic dziedziczą po swojej matce-marce najlepszą jakość, bezpieczeństwo i prestiż. Ponadto do wartości National Geographic należą również współpraca w róznorodnym kulturowo środowisku, szacunek do żywych istot oraz odpowiedzialność za planetę. Czy chiałbyś, aby Twoje dziecko rozwijało te wartości?

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: podręcznik z przepięknymi ilustracjami National Geographic, ćwiczenia utrwalające materiał językowy z płytą CD do słuchania w domu i dostęp do portalu myNGconnect z dodatkowymi treściami. Dodatkowo dla Twojej wygody jako rodzica masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, oceny opisowe, PDFy ze wskazówkami dla rodziców. Ponadto bedziesz otrzymywał od nas wiadomości czego aktualnie uczy się Twoje dziecko i jak możesz pomóc mu odnieść sukces w nauce.

Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Kurs NGL Little Ones to 68 lekcji trwających 45 minut + dziennik elektroniczny i komplet materiałów w cenie 132 zł przez 10 miesięcy lub 627 zł na semestr

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF. Kliknij, aby pobrać.

Co dalej?

  • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

    Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź

  • Wypełnij formularz

    Podaj swoje dane, na ich podstawie będziemy mogli przygotować umowę, którą później podpiszesz.

  • Umów się z nami na spotkanie

    Po wypełnieniu formularza, poprosimy Ciebie, abyś przyszedł z dzieckiem w celu sprawdzenia jego poziomu lub na podpisanie umowy.

Zobacz filmy z zajęć

Zapisy na kurs:

Image

Zapewnij swojemu dziecku lepszy start w dorosłość!

Wypełnij bezpłatny formularz

Filtruj

Kto jeszcze byłby zainteresowany tym kursem?