angielski dla maluchów

Twoje dziecko pokocha u nas angielski

NGL Little Ones

obfitujący w zabawę i naukę angielski dla dzieci (4-6 lat) w grupie

Twój maluch to urodzony odkrywca. Ciekawy świata, zawsze gotowy do eksploracji. A jak najlepiej rozwijać te cechę jak nie z wydawnictwem National Geographic (pokochając przy okazji angielski)? Zapewnij mu najlepszy możliwy start w dalszą naukę: zapisz swoje dziecko na kurs NGL Little Ones w CJO EFFEKT.

Wiek: 4-6 lat
Ilość poziomów: 3
Program: Welcome to Our World
Częstotliwość: 2x tydzień
Czas trwania: 68 lekcji x 30 lub 45 minut
Materiały: podręcznik, ćwiczenia, płyta CD-ROM, płyta CD Audio, portal myNGconnect
Cena: od 119 zł/miesiąc

Image
Image
Image

Korzyści z kursu NGL Little Ones

JĘZYK

Angielski jest uniwesalny i nie można skutecznie funkcjonować bez jego znajomości. Dzięki programowi Welcome to Our World nasi uczniowie wiedzą o tym i dlatego chcą go poznać jak najlepiej. Poza tym w każdym podręczniku napotkają autentyczne materiały (zdjęcia, reportaże, opowieści, filmy, …), które niosą ducha przygody i rozbudzają emocje, a dzięki nim rośnie skuteczność nauczania języka, zwiększa się odwaga i swoboda komunikowania się.

Wprowadzenie do programu Welcome to Our World

Pomoce dydaktyczne

ZABAWA

Gry i zabawy stanowią centralny element życia i nauki dla małych dzieci. Motywują je i tworzą sposobność do używanianowo powstałego języka. Każda lekcja w CJO EFFEKT zawiera przygotowany wcześniej zestaw gier i zabaw, który zapewnia frajdę i najlepiej utrwala nowe słówka i zwroty. Czego brakuje?, kalambury, Co nie pasuje?, W woreczku, Nie mów!, Memory, Kartki muzyczne, Bingo, Głuchy telefon czy Poszukiwanie skarbów to tylko wierzchołek góry lodowej zabaw zaplanowanych dla dzieci 😀

PIOSENKI

Maluszki uwielbiają piosenki, więc to naturalny sposób na poznanie nowego języka: jego struktur, melodii i intonacji. Wydawnictwo National Geographic Learning zaadaptowało tradycyjne piosenki śpiewane od pokoleń w najróżniejszych częściach świata, aby za ich pomocą oswajać z angielskim i uczyć uniwersalnych wartości.

Piosenki

Image

Rączki grają, uszki słuchają, buzia się uśmiecha

WIELOZMYSŁOWOŚĆ

Dzieci uczą się całym sobą, czyli za pomocą wszystkich zmysłów: słuchu, wzroku, ruchu, dotyku, a nawet węchu i smaku! Aktywności typu Total PhysicalResponse oraz Arts & Crafts dają dużo radości. Zajęcia w CJO EFFEKT obfitują w multisensoryczne atrakcje, aby jak najskuteczniej dotrzeć z j. angielskim do małych główek naszych kursantów.

PRZEWODNICTWO

Często zapomina się o tym, że dzieci - zwłaszcza te najmłodsze - uczą się przez naśladowanie. Dlatego na kursie NGL Little Ones lektor lub lektorka modeluje język, zachowanie i postawę. Ponadto, podręczniki National Geographic Learning dziedziczą po swojej matce-marce najlepszą jakość, bezpieczeństwo i prestiż. Do wartości National Geographic należą również współpraca w róznorodnym kulturowo środowisku, szacunek do żywych istot oraz odpowiedzialność za planetę. Czy chiałbyś, aby Twoje dziecko rozwijało te wartości?

Image

Nasi lektorzy zarażają optymizmem!

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: podręcznik z przepięknymi ilustracjami National Geographic, ćwiczenia utrwalające materiał językowy z płytą CD do słuchania w domu i dostęp do portalu myNGconnect z dodatkowymi treściami. Dodatkowo dla Twojej wygody jako rodzica masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, oceny opisowe, PDFy ze wskazówkami dla rodziców. Ponadto bedziesz otrzymywał od nas wiadomości czego aktualnie uczy się Twoje dziecko i jak możesz pomóc mu odnieść sukces w nauce.

Image
8 rozdziałów
68 lekcji
mnóstwo zabawy!
widoczne efekty!
Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Kurs NGL Little Ones zawiera dziennik elektroniczny i komplet materiałów oraz 68 lekcji:

 • dla poziomu NGL Little Ones 1 lekcje trwają 30 minut a cena to 119 zł przez 10 miesięcy lub 565 zł na semestr
 • dla poziomu NGL Little Ones 2 i 3 lekcje trwają 45 minut a cena to 159 zł przez 10 miesięcy lub 755 zł na semestr

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF.

Zobacz filmy z zajęć

Co dalej?

 • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź

 • Wypełnij formularz

  Kliknij w przycisk na dole strony i podaj swoje dane, abyśmy mogli przygotować wstępnie umowę, którą później podpiszesz.

 • Dokończ formalności

  Po wypełnieniu formularza, skontaktujemy się. Tobą, aby ustalić szczegóły i zapytać się jak wolisz podpisać umowę: stacjonarnie czy zdalnie.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Image

Zapewnij swojemu dziecku lepszy start w dorosłość!

Wypełnij bezpłatny formularz