angielski dla młodzieży

DLA: dla rozgadanych nastolatków
WIEK: 13-18 lat
JĘZYK: angielski
CENA: od 207 zł za miesiąc
CYKL: 66 lekcje: 2x w tygodniu po 60 minut
PROGRAM: autorski eFFekt ULTRA

Co to jest?

eFFekt ULTRA English to NIE JEST wkuwanie słówek i nudnych reguł gramatycznych. To JEST kurs łączący nagrania wideo, odgrywanie ról, dyskusje i „poprzewracaną” klasę, aby zwiększyć poziom językowy młodych kursantów przy potężnej dawce zabawy i rozrywki.

UWAGA: Ten kurs zapewnia frajdę pełną nauki angielskiego!

Jakie są efekty?

Dzięki kursowi eFFekt ULTRA English odniesiesz następujące korzyści:

  • 1️⃣ Twoje nastoletnie dziecko ulepszy angielski z poziomu A2 do B2
  • 2️⃣ młody/młoda spędzi mnóstwo czasu na rozmawianiu, gadaniu i opowiadaniu po angielsku
  • 3️⃣ Twoje dorastające dziecko nauczy się brać odpowiedzialność za swoją naukę
  • 4️⃣ dzięki questom i wyzwaniom Twój nastolatek wzmocni i rozwinie swoją motywacje
  • 5️⃣ dzięki zabawom i symulacjom Twoje dziecko zintegruje się z równieśnikami

Jak to wygląda praktycznie?

Jak długo trwa kurs? Kursy w CJO EFFEKT zaczynają się mniej więcej w połowie września i kończą w połowie czerwca.  Cały kurs trwa 66 lekcji po 60 minut. Zajęcia odbywają się każdego tygodnia z wyjątkiem okresów świątecznych i ferii zimowych. Wszystkie daty można sprawdzić w elektronicznym Panelu Kursanta lub Panelu Rodzica. W rzadkim przypadku kiedy lektor nie może prowadzić zajęć, a my nie zdążymy zorganizować zastępstwa, informujemy SMSowo o odwołaniu zajęć w danym dniu, a zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie. 

Gdzie odbywają się zajęcia? Lekcje są prowadzone w naszej siedzibie w Office Center, przy pl. Lotników 2/6. Ten nowoczesny biurowiec mieści się między Urzędem Miasta i Gminy, a Biedronką. Jesteśmy ulokowani na I piętrze. Samochód można zostawić na jednym z trzech parkingów, a do samej szkoły podjechać windą.

Jakie materiały otrzymam na kursie? Na kursie eFFekt ULTRA English uczniowie otrzymują segregator, w którym kolekcjonują karty pracy, notatki i wyzwania.

Co z nieobecnościami? Jeśli ktoś nie był na zajęciach może sprawdzić jaki temat był omawiany w Panelu Kursanta (dzienniku elektronicznym). Poza tym, jeśli uczeń jest na kwarantannie lub zostaje w domu z powodu choroby, może korzystać z połączenia wideokonferencyjnego (pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby do 9:00 rano danego dnia).

A co jeśli kurs nie będzie mi się podobał? Ponad 90% naszych klientów ocenia nasze kursy maksymalnie, ale nikogo nie zmuszamy do odbycia całego kursu. W ciągu pierwszego tygodnia zajęć można zrezygnować z dnia na dzień bez żadnych pytań z naszej strony. Zwracamy też wtedy wszelkie płatności. Jeśli w trakcie kursu pojawią się jakiekolwiek problemy, spróbujemy je rozwiązać, ale zawsze przysługuje możliwość rezygnacji z zachowaniem jednomiesięcznego wypowiedzenia.

Czy otrzymam coś na koniec? Każdy uczeń otrzymuje na koniec dyplom i opinię opisową z podstawowymi danymi o kursie (czas trwania, poziom, frekwencja, wyniki testów itp.) oraz oceną opisową od lektora. Poza tym każdy klient otrzymuje korzystniejszą ofertę kontynuacji zajęć w kolejnym roku niż nowi kursanci.

Ile kosztuje ten kurs?

Za kurs eFFekt ULTRA English można płacić w następujący sposób:

  • miesięcznie: 207 zł
  • semestralne: 994 zł
  • jednorazowo: 1904 zł

Pierwsza rata jest płatna w ciagu 7 dni od podpisania umowy przelewem na konto. Kolejne wg harmonogramu podanego na umowie, najczęściej jest to 15 lutego w przypadku płatności za drugi semestr lub do 10 każdego miesiąca w wypadku płatności miesięcznych.

Kto może skorzystać?

Kurs eFFekt ULTRA English ma 4 poziomy i jest przeznaczony dla uczniów, którzy uczyli się w naszej szkole w poprzednim roku i osiągnęli odpowiedni postęp oraz dla nowych kursantów, którzy już wcześniej uczyli się dodatkowo angielskiego (z dobrymi wynikami).

Zakres wiekowy uczniów to mniej więcej od 13 do 18 lat lub od 7 klasy szkoły podstawowej do 3/4 klasy szkoły ponadpodstawowej.

Po wypełnieniu formularza, zawsze się kontaktujemy, aby upewnić się, że dany kurs i poziom faktycznie jest najlepszym rozwiązaniem dla danego ucznia.

Nastolatkowie chcą się bawić, pokonywać wyzwania i smakować życia. Takie doświadczenia oferuje kurs eFFekt ULTRA English, który zwiększa poziom językowy młodych kursantów przy potężnej dawce zabawy i rozrywki.
ImageImageImageImageImage

Jak się zapisać?

Po kliknięciu na przycisk poniżej, otworzy się strona z formularzem. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mejlowo i na podstawie podanych informacji zaproponujemy najlepszy naszym zdaniem kurs dla Ciebie. Jeśli będzie Ci to pasowało będziesz mógł podpisać umowę (stacjonarnie lub przez internet). Pamiętaj, że zawsze masz prawo do bezkosztowej rezygnacji w ciągu pierwszego tygodnia zajęć.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.