ZERO książek i nudy - MAX akcji & frajdy

eFFekt ULTRA English

autorski program angielskiego dla młodzieży (12-19 lat) w grupie

Czego chcą nastolatkowie? Na pewno nie wkuwania słówek i nudnych reguł gramatycznych. Za to chcą się bawić, pokonywać wyzwania i smakować życia. Takie doświadczenia oferuje nasz autorski kurs, który łączy nagrania wideo, odgrywanie ról, dyskusje i „poprzewracaną” klasę, aby zwiększyć poziom językowy młodych kursantów przy potężnej dawce zabawy i rozrywki. Zapewnij frajdę pełną nauki na kursach eFFekt ULTRA English.

Wiek: 12-19 lat
Ilość poziomów: 6
Program: ULTRA English
Częstotliwość: 2x tydzień
Czas trwania: 68 lekcji x 60 minut
Podręcznik: brak!
Materiały: segregator z kartami do kolekcjonowania, ćwiczenia online
Cena: od 179 zł/miesiąc

Image
Image
Image

Korzyści z kursu eFFekt ULTRA English

MÓWIENIE (wszędzie się liczy)

Wszystkie ćwiczenia na zajęciach – rozgrzewki, łamacze lodu, wypełniacze, gry, scenki, itd. – mają jedną wspólną cechę: opierają się na mówieniu. Co z tego, że Twój nastolatek będzie znał słownik na pamięć i całą gramatykę, ale będzie obawiał się mówić po angielsku? Dlatego na zajęciach ULTRA English się po prostu mówi.

Image
Image

ZABAWA (motywuje)

Aby nauka sprawiała frajdę, musi być przyjemna. Dlatego lekcje w CJO EFFEKT obracają się wokół gier planszowych, labiryntów, domino, gier w karty, debat, ankiet, zakładów, krzyżówek i odtwarzania ról.

INTEGRACJA (buduje)

Język to narzędzie komunikacji, więc lekcje angielskiego u nas w szkole pomagają w zrozumieniu siebie, a w konsekwencji w zrozumieniu innych. Wiele zadań jest tak skonstruowanych, by promowały współpracę, uczyły szacunku do siebie nawzajem i zachęcały do konstruktywnej pracy zespołowej.

Image
Image

(widoczny) POSTĘP

ULTRA English to nie bezmyślna zabawa. Za szeregiem gier i ćwiczeń językowych kryje sie potężny sylabus mający na celu stopniowe przygotowanie nastolatków do zdawania certyfikowanych egzaminów językowych, takich jak telc B2 lub Cambridge: First.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: segregator do kolekcjonowania wyzwań, kolorowe mapy myśli do uzupełniania utrwalające materiał językowy i dostęp do portalu Panelu Kursanta z pre- i post-testami. Dodatkowo dla Twojej wygody jako rodzica masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, oceny opisowe, PDFy.

Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Kurs eFFekt ULTRA English jest dostępny w dwóch opcjach:

 • standard: 68 lekcji trwających 60 minut + dziennik elektroniczny i komplet materiałów w cenie 179 zł przez 10 miesięcy lub 850 zł na semestr
 • premium: wszystko to, co w opcji standard + 10h konsultacji indywidualnych do wykorzystania przez rok szkolny w cenie 244 zł przez 10 miesięcy lub 1159 zł na semestr

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF.

Co dalej?

 • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź

 • Wypełnij formularz

  Podaj swoje dane, na ich podstawie będziemy mogli przygotować umowę, którą później podpiszesz.

 • Umów się z nami na spotkanie

  Po wypełnieniu formularza, poprosimy Ciebie, abyś przyszedł z dzieckiem w celu sprawdzenia jego poziomu lub na podpisanie umowy.

Zobacz filmy z zajęć

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Image

Pozwól młodemu/młodej na akcje po angielsku!

Wypełnij bezpłatny formularz