certyfikat z angielskiego

Dyskutuj i zdawaj po angielsku!

NGL Rezultaty

kurs dla dorosłych w grupie, którzy chcą rozwijać swój angielski

Kiedy chcesz, aby Twój angielski wszedł na wyższy poziom (a być może nawet chcesz zdobyć certyfikat z angielskiego) to ten bogaty w słownictwo kurs nauczy Ciebie angielskiego potrzebnego do komunikacji w szerokim świecie. Podręczniki opracowane przez National Geographic Learning wprowadzą Cię w prawdziwe sytuacje uczące prawdziwego języka dające prawdziwe rezultaty! Osiągniesz to tylko na naszym kursie NGL Rezultaty!

Wiek: pełnoletność 😉
Ilość poziomów: 4
Program: Outcomes (drugie wydanie)
Częstotliwość: 1x lub 2x tydzień
Czas trwania: 34 lub 68 lekcji x 75 minut
Podręcznik: Outcomes (drugie wydanie)
Materiały: podręcznik (zintegrowany z zeszytem), dziennik elektroniczny + apka, strona z dodatkowymi zasobami
Cena: od 139 zł/miesiąc

Image
Image
Image
Image

Korzyści z kursu NGL Rezultaty

PRAWDZIWY ŚWIAT

Na kursie NGL Rezultaty naturalne słownictwo połączone ze strukturami, których używa się w codziennym angielskim pomaga uczniom odnieść sukces towarzyski, zawodowy i akademicki.
Image
Image

KONKRETNE CELE

Po pierwsze, na kursie NGL Rezultaty każda lekcja zawiera konkretne osiągnięcia do zdobycia przez uczniów.

Po drugie, ćwiczenia komunikacyjne (scenki, rozmowy, zadania, dyskusje) są podporządkowane celom ESOKJ, aby Umożliwić z jednej strony satysfakcjonujące rozmowy po angielsku, a drugiej przygotować kursantom zdanie wybranego certyfikatu z angielskiego.

WYŻSZY POZIOM GADULSTWA

Chociaż na kursie NGL Rezultaty ćwiczysz wszystkie sprawności językowe, główną osią jest cały czas mówienie. Będziesz opowiadał o ilustracjach, wyjaśniał zasady gramatyczne, omawiał ćwiczenia na słownictwo, odpowiadał na pytania do tekstów, trenował zwroty i wyrażenia z życia wziętych sytuacjach w sekcji Developing Conversations oraz  rozwijał wyrażanie się w sposób naturalny i zrozumiały w sekcjach Native English Speaker. Oczywiście, wszystko po angielsku.
Image
Image

PRZEJRZYSTA STRUKTURA

Każdy poziom zawiera 16 tematycznych rozdziałów, a każdy z nich ćwiczy rozumienie ze słuchy, mówienie, czytanie ze zrozumieniem, gramatyke i słownictwo. Dodatkowo w podręcznikach na kursie NGL Rezultaty znajdziesz Grammar Reference z ćwiczeniami, uzupełniające lekcje ćwiczące pisanie, sekcje z materiałami wideo i powtórką oraz Language Patterns, które pomagają wychwytywać i poprawnie stosować wzory występujące w języku.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: podręcznik zintegrowany z zeszytem ćwiczeń, stronę z zasobami dla kursantów zawierająca kreator list słówek i generator testów leksykalnych. Dodatkowo dla Twojej wygody masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android i iOS. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, oceny opisowe, PDFy.

Image
4 poziomy
16 rozdziałów na poziom
ok. 1000 słów na poziom
różnorodne i intrygujące tematy
Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Kurs NGL Rezultaty występuje w dwóch wersjach: zajęciach raz lub dwa razy w tygodniu. Tak przedstawiają się ceny:

 • raz w tygodniu: 34 lekcje po 75 minut. Otrzymujesz ponadto dziennik elektroniczny i komplet materiałów w cenie 139 zł przez 10 miesięcy lub 660 zł na semestr.
 • dwa razy w tygodniu: 68 lekcji po 75 minut. Otrzymujesz ponadto dziennik elektroniczny i komplet materiałów w cenie 220 zł przez 10 miesięcy lub 1045 zł na semestr.

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF.

Co dalej?

 • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź.

 • Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz Kliknij w przycisk na dole strony i podaj swoje dane, abyśmy mogli przygotować wstępnie umowę, którą później podpiszesz.

 • Dokończ formalności

  Po wypełnieniu formularza, skontaktujemy się. Tobą, aby ustalić szczegóły i zapytać się jak wolisz podpisać umowę: stacjonarnie czy zdalnie.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.