egzaminy Cambridge

JĘZYK: angielski
WIEK: 13-19 lat
DLA: dla młodych, którzy chcą zdobyć certyfikat
CENA: 298 zł za miesiąc
CYKL: 64 lekcje: 2x w tygodniu po 60 minut
PROGRAM: egzaminacyjny
POZIOM: B1, B2, C1

Co to jest?

Cambridge Exams to kursy przygotowujące do najbardziej znanych w Europie i na świecie egzaminów z języka angielskiego. Jeśli słyszałeś kiedyś takie wyrażenia jak: FCE, PET, KET, CAE, CPE, First, Advanced lub Proficiency, to właśnie mowa o egzaminach Cambridge. Na naszych kursach egzaminacyjnych przeznaczonych dla ambitnej młodzieży przygotujemy kandydatów do zdania egzaminów, i to z pomocą oryginalnych materiałów od Cambridge!

Jakie są efekty?

Dzięki kursowi Cambridge Exams odniesiesz następujące korzyści:

 • 1️⃣ przygotujesz się do zdania najbardziej prestiżowego egzaminu językowego
 • 2️⃣ zapoznasz się z WSZYSTKIMI rodzajami zadań występujących na tego testach od English Cambridge Assessment
 • 3️⃣ poznasz i zastosujesz strategie egzaminacyjne
 • 4️⃣ powtórzysz zagadnienie leksykalne i konstrukcje gramatyczne wymagane na danym poziomie
 • 5️⃣ zmniejszysz poziom stresu, dzięki dokładnej wiedzy co Cię czeka na egzaminie

Dlaczego warto?

Nastolatkowie, którzy zdają egzaminy Cambridge, takie jak B1 Preliminary for Schools lub B2 First for Schools, odnoszą wiele korzyści. Po pierwsze, egzaminy te są międzynarodowo uznawane, co oznacza, że ​​ich wyniki są akceptowane przez wiele szkół i uniwersytetów na całym świecie. To może pomóc uczniom w przyszłej karierze i studiach. Ta wyszukiwarka zawiera ponad 25 000 firm i instytucji, które uznają egzaminy Cambridge.

Po drugie, egzaminy Cambridge są dobrze zaprojektowane i testują różne umiejętności językowe, takie jak czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie. To daje uczniom szansę na doskonalenie swoich umiejętności językowych i przygotowanie ich do bardziej zaawansowanych kursów językowych.

Kiedy nasz obecny właściciel zaczynał się uczyć w liceum do egzaminu B2 First (wtedy jeszcze nazywał się FCE), nie wiedział zbyt dużo. Nie potrafił mówić, ani nawet nie rozumiał czym się różnią (ani jak wyglądają) czasy Present Simple i Present Continuous. Dzięki systematycznej nauce w szkole państwowej i językowej, regularnym testom i "przerabianiu" książek przygotowujących do FCE, zaczął szybko rozwijać swoje umiejętności. Po czterech miesiącach zdał egzamin z oceną B, czyli całkiem przyzwoicie. To umożliwiło mu dostanie się na studia filologiczne bez egzaminów i zapoczątkowało jego karierę. Teraz pisze książki do nauki angielskiego. A wszystko zaczęło się od egzaminów Cambridge.

Z tego wypływa trzeci wniosek: egzaminy Cambridge nie tylko rozwijają umiejętności komunikacyjne, ale też pewność siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim. Za granicą jest o wiele łatwiej uwierzyć w siebie, kiedy wiesz, że zdałeś międzynarodowy certyfikat niż jeśli masz naciąganą (choćby szóstkę) ocenę z anglika.

Krótko mówiąc: egzaminy Cambridge są nie tylko wymagające, ale także dają uczniom szansę na doskonalenie swoich umiejętności językowych oraz otwierają drzwi do przyszłej kariery i studiów.

Jeszcze nieprzekonany? Zobacz to wideo:

Jak to wygląda praktycznie?

Ceny kursów dla dzieci Cambridge Exams w roku 2023/2024 wyglądają następująco:

 • miesięcznie: 298 zł
 • semestralne: 1628 zł
 • rocznie: 2760 zł
 • + jednorazowa opłata za Pakiet Edukacyjny: 160 zł
Opłata za egzamin jest uiszczana osobno i musimy ją przekazać do centrum egzaminacyjnego na 2 miesiące przed terminem egzaminu.

Dla kogo jaki kurs?

Kursy z cyklu Cambridge Exams są ambitne, więc oferujemy je naszym najlepszym kursantom. Obecnie oferujemy następujące poziomy/kursy:

 • Think B1+ (orientacyjnie dla 7-8 klasy) przygotowujący do egzaminu  B1 Preliminary for School
 • Think B2 (orientacyjnie dla 8 klasy/1 klasy szkoły ponadpodstawowej)
 • Complete B2 First (orientacyjnie dla 1-2 klasy szkoły ponadpodstawowej) przygotowujący do egzaminu  B2 First for School
 • Voices C1 (orientacyjnie dla 2-3 klasy szkoły ponadpodstawowej)
 • Complete C1 Advanced (od 3-4 klasy szkoły ponadpodstawowej i dalej) przygotowujący do egzaminu C1 Advanced

Po wypełnieniu formularza, zawsze się kontaktujemy, aby upewnić się, że dany kurs i poziom faktycznie jest najlepszym rozwiązaniem dla danego ucznia

Przygotuj się do egzaminu Cambridge w jedynym oficjalnym preparation centre w Goleniowie!

egzaminy karta odpowiedziegzaminyegzaminy Cambridge

Jak się zapisać?

 1. Kliknij na czerwony przycisk poniżej, żeby otworzyć stronę z formularzem.
 2. Wypełnij formularz: 1. strona to dane kontaktowe (możesz też wpisać swoje uwagi) 2. strona to diagnoza, więc wypełnij ją na spokojnie lub pozwól to zrobić swojemu dziecku (jeśli czyta i pisze).
 3. Czekaj na kontakt od nas telefoniczny lub mejlowy: zaproponujemy najlepszy naszym zdaniem kurs dla Ciebie oraz godziny zajęć.
 4. Jeśli potwierdzisz ustalenia, to przygotujemy umowę.
 5. Dostaniesz od nas SMSa z danymi do E-dziennika, tam na spokojnie przeczytasz umowę i ją podpiszesz (a jeśli zauważysz błąd, to daj nam znać i go poprawimy).
 6. Ty lub Twoje dziecko zaczynacie kurs.
 7. Masz tydzień czasu na sprawdzenie nas. Jeśli w ciągu tygodnia twierdzisz, że to nie dla Ciebie, to napisz nam mejla lub SMSa. Zwrócimy Ci wszystkie wcześniej wpłacone pieniądze (poza opłatą za Pakiet Edukacyjny, jeśli uczeń go otrzymał i zaczął korzystać). 

Na co czekasz? Idź do formularza! 😃⬇️

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.