egzaminy

DLA: dla przygotowujących się do egzaminów
WIEK:
JĘZYK: angielski
CENA: od 139 zł za miesiąc
CYKL: 34 lekcje: 1x w tygodniu po 60 minut
PROGRAM: egzaminacyjny

Co to jest?

EGZAMINY to kursy przygotowujące do egzaminów językowych. W trakcie trwania zajęć omawiane są rodzaje zadań, omawiane strategię zdawania egzaminów oraz utrwalane i powtarzane słownictwo i struktury gramatyczne.

Jakie są efekty?

Dzięki kursowi EGZAMINY odniesiesz następujące korzyści:

 • 1️⃣ powtórzysz zagadnienie leksykalne i konstrukcje gramatyczne wymagane na danym egzaminie
 • 2️⃣ zapoznasz się z rodzajami zadań występujących na tego typu testach
 • 3️⃣ poznasz i zastosujesz strategie egzaminacyjne
 • 4️⃣ przećwiczysz "na sucho" sytuacje egzaminacyjną za pomocą egzaminów próbnych
 • 5️⃣ zmniejszysz poziom stresu, dzięki dokładnej wiedzy co Cię czeka na egzaminie 

Jak to wygląda praktycznie?

Jak długo trwa kurs? Kursy w CJO EFFEKT przygotowujące do egzaminów zaczynają się na początku września i kończą pod koniec maja.  Cały kurs trwa 34 lekcje po 60 minut. Zajęcia odbywają się każdego tygodnia z wyjątkiem okresów świątecznych. Wszystkie daty można sprawdzić w elektronicznym Panelu Kursanta lub Panelu Rodzica. W rzadkim przypadku kiedy lektor nie może prowadzić zajęć, a my nie zdążymy zorganizować zastępstwa, informujemy SMSowo o odwołaniu zajęć w danym dniu, a zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie. 

Gdzie odbywają się zajęcia? Lekcje są prowadzone w naszej siedzibie w Office Center, przy pl. Lotników 2/6. Ten nowoczesny biurowiec mieści się między Urzędem Miasta i Gminy, a Biedronką. Jesteśmy ulokowani na I piętrze. Samochód można zostawić na jednym z trzech parkingów, a do samej szkoły podjechać windą.

Jakie materiały otrzymam na kursie? Na kursie EGZAMINY uczniowie otrzymują podręcznik (repetytorium) i w zależności od rodzaju kursu dostęp do nagrań audio lub płytę CD/DVD.

Co z nieobecnościami? Jeśli ktoś nie był na zajęciach może sprawdzić jaki temat był omawiany w Panelu Kursanta (dzienniku elektronicznym). Poza tym, jeśli uczeń jest na kwarantannie lub zostaje w domu z powodu choroby, może korzystać z połączenia wideokonferencyjnego (pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby do 9:00 rano danego dnia).

A co jeśli kurs nie będzie mi się podobał? Ponad 90% naszych klientów ocenia nasze kursy maksymalnie, ale nikogo nie zmuszamy do odbycia całego kursu. W ciągu pierwszego tygodnia zajęć można zrezygnować z dnia na dzień bez żadnych pytań z naszej strony. Zwracamy też wtedy wszelkie płatności. Jeśli w trakcie kursu pojawią się jakiekolwiek problemy, spróbujemy je rozwiązać, ale zawsze przysługuje możliwość rezygnacji z zachowaniem jednomiesięcznego wypowiedzenia.

Czy otrzymam coś na koniec? Każdy uczeń otrzymuje na koniec dyplom i opinię opisową z podstawowymi danymi o kursie (czas trwania, poziom, frekwencja, wyniki testów itp.) oraz oceną opisową od lektora. Poza tym każdy klient otrzymuje korzystniejszą ofertę kontynuacji zajęć w kolejnym roku niż nowi kursanci.

Ile kosztuje ten kurs?

Za kurs EGZAMINY można płacić w następujący sposób:

 • miesięcznie:  139 zł (tylko 9 rat)
 • semestralne: 667 zł
 • jednorazowo: 1279 zł
 • + jednorazowa dopłata za zestaw kursanta: 30/60/70/150 zł (w zależności od egzaminu)

Pierwsza rata jest płatna w ciagu 7 dni od podpisania umowy przelewem na konto. Kolejne wg harmonogramu podanego na umowie, najczęściej jest to 15 lutego w przypadku płatności za drugi semestr lub do 10 każdego miesiąca w wypadku płatności miesięcznych.

Kto może skorzystać?

Kursy z cyklu EGZAMINY są dostosowane do każdego rodzaju egzaminu. Obecnie oferujemy następujące poziomy/kursy:

 • egzamin ósmoklasisty
 • matura podstawowa
 • matura rozszerzona
 • egzamin B2 (np. telc B2 lub Cambridge: First)

Po wypełnieniu formularza, zawsze się kontaktujemy, aby upewnić się, że dany kurs i poziom faktycznie jest najlepszym rozwiązaniem dla danego ucznia.

Czy jakieś egzaminy spędzają Ci sen z powiek? Przygotujemy Ciebie do egzaminu ósmoklasisty, matury (podstawowej i rozszerzonej), egzaminów B2 (np. Cambridge First), C1 (np. Cambridge: Advanced). Wysiłek na naszych kursach zdecydowanie Ci się opłaci: zdasz swój egzamin śpiewająco!
egzaminy karta odpowiedziegzaminyegzaminy CambridgeImageImage

Jak się zapisać?

Po kliknięciu na przycisk poniżej, otworzy się strona z formularzem. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mejlowo i na podstawie podanych informacji zaproponujemy najlepszy naszym zdaniem kurs dla Ciebie. Jeśli będzie Ci to pasowało będziesz mógł podpisać umowę (stacjonarnie lub przez internet). Pamiętaj, że zawsze masz prawo do bezkosztowej rezygnacji w ciągu pierwszego tygodnia zajęć.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.