Łatwy angielski w szkole

Łatwy angielski w szkole
czyli
DOBRE stopnie BEZ problemów

NGL Łatwa Szkoła

kurs uzupełniający naukę w szkole dla dzieci/młodzieży (9-15 lat) w grupie

Szkoła bywa dla dzieci stresująca, zwłaszcza jeśli uczą się przedmiotu, z którego nie mogą pomóc rodzice. Dobrze to rozumiemy, dlatego przy współpracy z wydawnictwem National Geographic Learning stworzyliśmy kurs NGL Łatwa Szkoła. Dzięki niemu Twoje dziecko zamiast problemów lub stresu w szkole, będzie miało tylko (bardzo) dobre stopnie. 

Wiek: 9-15 lat
Ilość poziomów: 5
Program: Wonderful World wydawnictwa National Geographic Learning
Częstotliwość: 1x tydzień
Czas trwania: 34 lekcje x 60 minut
Materiały: podręcznik, pliki audio
Cena: od 119 zł/miesiąc

Image
Image
Image
Image
Image

Korzyści z kursu NGL Łatwa Szkoła

ŁATWA GRAMATYKA

Motywem przewodnim syllabusa jest gramatyka. Każdy rozdział omawia wybrane zagadnienie strukturalne z różnych stron, np. za pomocą przejrzystych wyjaśnień, słuchania lub tekstu albo filmy National Geographic. Następnie, nauczyciel ma specjalnie przygotowane dodatkowe karty pracy. Twoje dziecko będzie świetnie przygotowane do zadań w szkole.

Image
Image

WIEDZA O ŚWIECIE

Chociaż skupiamy się przede wszystkim na języku, kursy NGL Łatwa Szkoła zawierają też mnóstwo wiedzy o świecie: ze świata sztuki, nauk przyrodniczych czy społecznych. Dzięki obfitości wizualnych materiałów, nie tylko wzbudzamy ciekawość i motywacje, ale i pomagamy radzić sobie z innych przedmiotów, takich jak biologia, historia i przede wszystkim geografia.

PERSONALIZACJA

Nic tak nie pomaga w przełamywaniu barier, jak możliwość powiedzenia tego co się chce. Dzięki starannie wybranym i opracowanym ćwiczeniom personalizacyjnym, uczniowie są zachęcani do wypowiadania się i zadawania pytań. To idealne rozwiązanie, jeśli nauczyciel w szkole będzie chciał przepytać Twoje dziecko!

Image
Image

DOPASOWANY PROGRAM

Chociaż podręczniki Wonderful World powstały dla dzieci z całego świata, praktycy i metodycy w Polsce zauważyli, że idealnie nadają się do nauki uczniów w naszym kraju. Poszczególne poziomy korelują z klasami w następujący sposób: 

 • Wonderful World 1 - klasa 3 
 • Wonderful World 2 - klasa 4
 • Wonderful World 3 - klasa 5/6 
 • Wonderful World 4 - klasa 7
 • Teraz Egzamin Ósmoklasisty (repetytorium) - klasa 8

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: podręcznik z przepięknymi ilustracjami National Geographicdostęp do nagrań audio na stronie kursu. Dodatkowo dla Twojej wygody jako rodzica masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, oceny opisowe, PDFy.

Image
12 rozdziałów
34 lekcje
6 lekcji wideo
prosto wyjaśniona gramatyka
Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Na kurs NGL Łatwa Szkoła składają się 34 lekcje trwające 60 minut, dziennik elektroniczny, podrecznik + pliki audio. To wszystko w cenie 119 zł przez 10 miesięcy lub 565 zł na semestr.

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF.

Co dalej?

 • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź.

 • Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz Kliknij w przycisk na dole strony i podaj swoje dane, abyśmy mogli przygotować wstępnie umowę, którą później podpiszesz.

 • Dokończ formalności

  Po wypełnieniu formularza, skontaktujemy się. Tobą, aby ustalić szczegóły i zapytać się jak wolisz podpisać umowę: stacjonarnie czy zdalnie.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.