Łatwy angielski w szkole

DLA: dla ceniących spokój i komfort w szkole
WIEK: 8-14 lat
JĘZYK: angielski
CENA: od 207 zł za miesiąc
CYKL: 66 lekcje: 2x w tygodniu po 60 minut
PROGRAM: NGL Wonderful World,NGL Impact

Co to jest?

NGL Łatwa Szkoła to kurs języka angielskiego dla dzieci, które się wcześniej nie uczyły go dodatkowo oraz którym nie mogą pomóc rodzice.

Przy współpracy z wydawnictwem National Geographic Learning stworzyliśmy kurs NGL Łatwa Szkoła. Dzięki niemu Twoje dziecko zamiast problemów lub stresu w szkole, będzie miało tylko (bardzo) dobre stopnie.

Jakie są efekty?

Dzięki kursowi NGL Łatwa Szkoła Twoje dziecko odniesie następujące korzyści:

 • 1️⃣  odzyska spokój na lekcjach angielskiego w szkole
 • 2️⃣  zrozumie, że angielski to nie tylko przedmiot w szkole, ale też sposób na odkrywanie innych ludzi i świata
 • 3️⃣ zrozumie gramatykę i zapamięta słówka
 • 4️⃣ rozbudzi w sobie motywacje
 • 5️⃣ wzmocni poczucie swojej wartości

Jak to wygląda praktycznie?

Jak długo trwa kurs? Kursy w CJO EFFEKT zaczynają się mniej więcej w połowie września i kończą w połowie czerwca.  Cały kurs trwa 66 lekcji po 60 minut. Zajęcia odbywają się każdego tygodnia z wyjątkiem okresów świątecznych i ferii zimowych. Wszystkie daty można sprawdzić w elektronicznym Panelu Kursanta lub Panelu Rodzica. W rzadkim przypadku kiedy lektor nie może prowadzić zajęć, a my nie zdążymy zorganizować zastępstwa, informujemy SMSowo o odwołaniu zajęć w danym dniu, a zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie. 

Gdzie odbywają się zajęcia? Lekcje są prowadzone w naszej siedzibie w Office Center, przy pl. Lotników 2/6. Ten nowoczesny biurowiec mieści się między Urzędem Miasta i Gminy, a Biedronką. Jesteśmy ulokowani na I piętrze. Samochód można zostawić na jednym z trzech parkingów, a do samej szkoły podjechać windą.

Jakie materiały otrzymam na kursie? Na kursie NGL Łatwa Szkoła uczniowie otrzymują podręcznik i ćwiczenia oraz dostęp do nagrań na stronie wydawnictwa National Geographic.

Co z nieobecnościami? Jeśli ktoś nie był na zajęciach może sprawdzić jaki temat był omawiany w Panelu Kursanta (dzienniku elektronicznym). Poza tym, jeśli uczeń jest na kwarantannie lub zostaje w domu z powodu choroby, może korzystać z połączenia wideokonferencyjnego (pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby do 9:00 rano danego dnia).

A co jeśli kurs nie będzie mi się podobał? Ponad 90% naszych klientów ocenia nasze kursy maksymalnie, ale nikogo nie zmuszamy do odbycia całego kursu. W ciągu pierwszego tygodnia zajęć można zrezygnować z dnia na dzień bez żadnych pytań z naszej strony. Zwracamy też wtedy wszelkie płatności. Jeśli w trakcie kursu pojawią się jakiekolwiek problemy, spróbujemy je rozwiązać, ale zawsze przysługuje możliwość rezygnacji z zachowaniem jednomiesięcznego wypowiedzenia.

Czy otrzymam coś na koniec? Każdy uczeń otrzymuje na koniec dyplom i opinię opisową z podstawowymi danymi o kursie (czas trwania, poziom, frekwencja, wyniki testów itp.) oraz oceną opisową od lektora. Poza tym każdy klient otrzymuje korzystniejszą ofertę kontynuacji zajęć w kolejnym roku niż nowi kursanci.

Ile kosztuje ten kurs?

Za kurs NGL Łatwa Szkoła można płacić w następujący sposób:

 • miesięcznie: 207
 • semestralne: 994 zł
 • jednorazowo: 1904 zł.
 • + jednorazowa dopłata do zestawu kursanta: 120 zł (1, 2, 3) lub 140 zł (Foundation, Impact)

Pierwsza rata jest płatna w ciagu 7 dni od podpisania umowy przelewem na konto. Kolejne wg harmonogramu podanego na umowie, najczęściej jest to 15 lutego w przypadku płatności za drugi semestr lub do 10 każdego miesiąca w wypadku płatności miesięcznych.

Kto może skorzystać?

Kurs NGL Łatwa Szkoła ma następujące poziomy przeznaczone dla następujących grup osób:

 • NGL Łatwa Szkoła 1 dla dzieci w klasach od 2 do 4 na poziomie pre-A1
 • NGL Łatwa Szkoła 2 dla dzieci w klasach od 2 do 4 na poziomie A1
 • NGL Łatwa Szkoła 3 dla dzieci w klasach od 5 do 6 na poziomie A2
 • NGL Łatwa Szkoła Foundation dla dzieci w klasach od 5 do 7 na poziomie A1
 • NGL Łatwa Szkoła Impact dla dzieci w klasach od 6 do 7 (ewentualnie 8) na poziomie A2

Po wypełnieniu formularza, zawsze się kontaktujemy, aby upewnić się, że dany kurs i poziom faktycznie jest najlepszym rozwiązaniem dla danego ucznia.

Zamiast problemów lub stresu zafunduj swojemu dziecko komfort i poczucie bezpieczeństwa na zajęciach angielskiego w szkole.
ImageImageImageImageImage

Jak się zapisać?

Po kliknięciu na przycisk poniżej, otworzy się strona z formularzem. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mejlowo i na podstawie podanych informacji zaproponujemy najlepszy naszym zdaniem kurs dla Ciebie. Jeśli będzie Ci to pasowało będziesz mógł podpisać umowę (stacjonarnie lub przez internet). Pamiętaj, że zawsze masz prawo do bezkosztowej rezygnacji w ciągu pierwszego tygodnia zajęć.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.