Łatwy angielski w szkole: dzieci podnoszą kciuki do góry

DOBRE stopnie BEZ problemów 

NGL Łatwa Szkoła

kurs uzupełniający naukę w szkole dla dzieci/młodzieży (9-15 lat) w grupie

Szkoła bywa dla dzieci stresująca, zwłaszcza jeśli uczą się przedmiotu, z którego nie mogą pomóc rodzice. Dobrze to rozumiemy, dlatego przy współpracy z wydawnictwem National Geographic Learning stworzyliśmy kurs NGL Łatwa Szkoła. Dzięki niemu Twoje dziecko zamiast problemów lub stresu w szkole, będzie miało tylko (bardzo) dobre stopnie. 

Wiek: 9-15 lat
Ilość poziomów: 5
Program: Wonderful World wydawnictwa National Geographic Learning
Częstotliwość: 1x tydzień
Czas trwania: 34 lekcje x 60 minut
Materiały: podręcznik, pliki audio
Cena: od 100 zł/miesiąc

Image
Image
Image
Image
Image

Korzyści z kursu NGL Łatwa Szkoła

ŁATWA GRAMATYKA

Motywem przewodnim syllabusa jest gramatyka. Każdy rozdział omawia wybrane zagadnienie strukturalne z różnych stron, np. za pomocą przejrzystych wyjaśnień, słuchania lub tekstu albo filmy National Geographic. Następnie, nauczyciel ma specjalnie przygotowane dodatkowe karty pracy. Twoje dziecko będzie świetnie przygotowane do zadań w szkole.

Image
Image

WIEDZA O ŚWIECIE

Chociaż skupiamy się przede wszystkim na języku, kursy NGL Łatwa Szkoła zawierają też mnóstwo wiedzy o świecie: ze świata sztuki, nauk przyrodniczych czy społecznych. Dzięki obfitości wizualnych materiałów, nie tylko wzbudzamy ciekawość i motywacje, ale i pomagamy radzić sobie z innych przedmiotów, takich jak biologia, historia i przede wszystkim geografia.

PERSONALIZACJA

Nic tak nie pomaga w przełamywaniu barier, jak możliwość powiedzenia tego co się chce. Dzięki starannie wybranym i opracowanym ćwiczeniom personalizacyjnym, uczniowie są zachęcani do wypowiadania się i zadawania pytań. To idealne rozwiązanie, jeśli nauczyciel w szkole będzie chciał przepytać Twoje dziecko!

Image
Image

DOPASOWANY PROGRAM

Chociaż podręczniki Wonderful World powstały dla dzieci z całego świata, praktycy i metodycy w Polsce zauważyli, że idealnie nadają się do nauki uczniów w naszym kraju. Poszczególne poziomy korelują z klasami w następujący sposób: 

 • klasa 3 - Wonderful World 1
 • klasa 4 - Wonderful World 2
 • klasa 5 - Wonderful World 3
 • klasa 6 - Wonderful World 4
 • klasa 7 i 8 - Wonderful World 5

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Na kursach w CJO EFFEKT otrzymujesz w cenie komplet materiałówdydaktycznych: podręcznik z przepięknymi ilustracjami National Geographicdostęp do nagrań audio na stronie kursu. Dodatkowo dla Twojej wygody jako rodzica masz dostęp do dziennika elektronicznego na platformie Langlion poprzez przeglądarkę internetową lub apkę na systemy Android. W swoim panelu znajdziesz informacje o szczegółach zajęć, frekwencji, oceny opisowe, PDFy.

Image
Image
Image

Ile to kosztuje?

Na kurs NGL Łatwa Szkoła składają się 34 lekcje trwające 60 minut, dziennik elektroniczny, podrecznik + pliki audio. To wszystko w cenie 100 zł przez 10 miesięcy lub 475 zł na semestr.

Możesz też porównać ceny pobierając ofertę w PDF. Kliknij, aby pobrać.

Co dalej?

 • Uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Kliknij na pytanie obok, aby zobaczyć odpowiedź

 • Wypełnij formularz

  Podaj swoje dane, na ich podstawie będziemy mogli przygotować umowę, którą później podpiszesz.

 • Umów się z nami na spotkanie

  Po wypełnieniu formularza, poprosimy Ciebie, abyś przyszedł z dzieckiem w celu sprawdzenia jego poziomu lub na podpisanie umowy.

 • skupiamy się na rezultach – tak dobieramy metody, materiały i lektorów, aby skutecznie zwiększać poziom językowy naszych klientów. Przychodzące do nas osoby, już po kilku tygodniach wyrażają zadowolenie z postępów jaki zrobiły w przełamaniu barier i blokad przed mówieniem.
 • doświadczenie – podczas, gdy niektóre szkoły językowe powstają i upadają my działamy nieprzerwanie od 17 lat i wiemy co jest niezbędne, abyś nauczył się języka.
 • pełna przejrzystość – dzięki platformie online masz dostęp 24/7 do planu zajęć, ocen, frekwencji, dokonanych płatności i dokumentów. Nic Ci nie umknie.
 • ciekawi ludzie – zarówno nauczyciele prowadzący zajęcia jak i uczestnicy kursów to osoby jedyne w swoim rodzaju. Na pewno nie będziesz się nudził u nas na lekcjach!

Zapisy na kurs:

Image

Spraw, by Twoje dziecko poczuło w szkole ulgę!

Wypełnij bezpłatny formularz

Filtruj

Kto jeszcze byłby zainteresowany tym kursem?