zaawansowany angielski dla dorosłych

DLA: dla wspinających się na wyższy poziom
WIEK: 16+
JĘZYK: angielski
CENA: od 149 zł za miesiąc
CYKL: 34 lekcje: 1x w tygodniu po 75 minut,68 lekcje: 2x w tygodniu po 75 minut
PROGRAM: NGL Outcomes

Co to jest?

NGL Rezultaty to zaawansowany angielski dla dorosłych oparty o podręczniki od National Geographic Learning. Choć osią kursu jest mówienie, ten program rozwija wszystkie cztery umiejętności (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie) i za pomocą angażujących fotografii i filmów uczy dyskutowania na szerokie spektrum tematów.

Jakie są efekty?

Dzięki kursowi NGL Rezultaty odniesiesz następujące korzyści:

 • 1️⃣  będziesz mówił po angielsku przez 100% czasu zajęć: opowiadał, wyjaśniał, omawiał, odpowiadał i trenował
 • 2️⃣ dzięki ćwiczeniom komunikacyjnym zaczniesz prowadzić satysfakcjonujące rozmowy z innymi po angielsku
 • 3️⃣ odniesiesz  sukces towarzyski, zawodowy lub akademicki dzięki nauce naturalnego słownictwa i przejrzystych struktur gramatycznych
 • 4️⃣ osiągniesz konkretne cele, co umożliwi potem zdanie certyfikowanego egzaminu
 • 5️⃣ masz do dyspozycji cały szereg pomocy dydaktycznych: płytę audio CD, płytę DVD z filmami, serwis internetowy i zintegrowane ćwiczenia z odpowiedziami

Jak to wygląda praktycznie?

Jak długo trwa kurs? Zaawansowany angielski dla dorosłych w CJO EFFEKT zaczyna się mniej więcej w połowie września i kończy w połowie czerwca.  Cały kurs trwa 68 lekcji po 75 minut (dla zajęć odbywających się dwa razy w tygodniu) lub 34 lekcje po 75 minut (dla zajęć odbywających się raz w tygodniu) . Zajęcia odbywają się każdego tygodnia z wyjątkiem okresów świątecznych i ferii zimowych. Wszystkie daty można sprawdzić w elektronicznym Panelu Kursanta. W rzadkim przypadku kiedy lektor nie może prowadzić zajęć, a my nie zdążymy zorganizować zastępstwa, informujemy SMSowo o odwołaniu zajęć w danym dniu, a zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie. 

Gdzie odbywają się zajęcia? Lekcje są prowadzone w naszej siedzibie w Office Center, przy pl. Lotników 2/6. Ten nowoczesny biurowiec mieści się między Urzędem Miasta i Gminy, a Biedronką. Jesteśmy ulokowani na I piętrze. Samochód można zostawić na jednym z trzech parkingów, a do samej szkoły podjechać windą.

Jakie materiały otrzymam na kursie? Na kursie NGL Rezultaty uczniowie otrzymują podręcznik z ćwiczeniami orz płytą CD i DVD oraz dostęp do platformy internetowej do ćwiczenia słownictwa na stronie wydawnictwa National Geographic Learning.

Co z nieobecnościami? Jeśli ktoś nie był na zajęciach może sprawdzić jaki temat był omawiany w Panelu Kursanta (dzienniku elektronicznym). Poza tym, jeśli uczeń jest na kwarantannie lub zostaje w domu z powodu choroby, może korzystać z połączenia wideokonferencyjnego (pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby do 9:00 rano danego dnia).

A co jeśli kurs nie będzie mi się podobał? Ponad 90% naszych klientów ocenia nasze kursy maksymalnie, ale nikogo nie zmuszamy do odbycia całego kursu. W ciągu pierwszego tygodnia zajęć można zrezygnować z dnia na dzień bez żadnych pytań z naszej strony. Zwracamy też wtedy wszelkie płatności. Jeśli w trakcie kursu pojawią się jakiekolwiek problemy, spróbujemy je rozwiązać, ale zawsze przysługuje możliwość rezygnacji z zachowaniem jednomiesięcznego wypowiedzenia.

Czy otrzymam coś na koniec? Każdy uczeń otrzymuje na koniec dyplom i opinię opisową z podstawowymi danymi o kursie (czas trwania, poziom, frekwencja, wyniki testów itp.) oraz oceną opisową od lektora. Poza tym każdy klient otrzymuje korzystniejszą ofertę kontynuacji zajęć w kolejnym roku niż nowi kursanci.

Ile kosztuje ten kurs?

Za kurs NGL Rezultaty można płacić w następujący sposób:

 • dla zajęć odbywających się RAZ w tygodniu:
  • miesięcznie:  149 zł
  • semestralne: 715 zł
  • jednorazowo: 1371 zł
  • + jednorazowa dopłata za zestaw kursanta: 102 zł
 • dla zajęć odbywających się DWA RAZY w tygodniu:
  • miesięcznie:  255 zł
  • semestralne: 1224 zł
  • jednorazowo: 2346 zł
  • + dopłata za zestaw kursanta: 102 zł (raz na semestr)

Pierwsza rata jest płatna w ciagu 7 dni od podpisania umowy przelewem na konto. Kolejne wg harmonogramu podanego na umowie, najczęściej jest to 15 lutego w przypadku płatności za drugi semestr lub do 10 każdego miesiąca w wypadku płatności miesięcznych.

Kto może skorzystać?

Kurs NGL Rezultaty ma 5 poziomów i jest przeznaczony dla uczniów, którzy uczyli się w naszej szkole w poprzednim roku i osiągnęli odpowiedni postęp oraz dla nowych kursantów, którzy już wcześniej uczyli się dodatkowo angielskiego (z dobrymi wynikami). Umiejętności weryfikujemy za pomocą testu online podczas rejestracji.

Istnieją następujące poziomy kursu NGL Rezultaty:

 • NGL Rezultaty 2A: poziom A2.1 (elementary)
 • NGL Rezultaty 2B: poziom A2.2 (elementary)
 • NGL Rezultaty 3A: poziom B1.1 (pre-intermediate)
 • NGL Rezultaty 3B: poziom B1.2.1 (pre-intermediate)
 • NGL Rezultaty 4A: poziom B1.2.2 (intermediate)
 • NGL Rezultaty 4B: poziom B2.1 (intermediate)
 • NGL Rezultaty 5A: poziom B2.2.1 (upper-intermediate)
 • NGL Rezultaty 5B: poziom B2.2.2 (upper-intermediate)

Po wypełnieniu formularza, zawsze się kontaktujemy, aby upewnić się, że dany kurs (zaawansowany angielski dla dorosłych) i poziom faktycznie jest najlepszym rozwiązaniem dla danego ucznia.

Jeśli już masz mocne podstawy, czas na nowe językowe wyzwania. Dzięki kursowi NGL Rezultaty osiągniesz konkretne wyniki, a angielski stanie się częścią Ciebie.
ImageImageImageImageImage

Jak się zapisać?

Po kliknięciu na przycisk poniżej, otworzy się strona z formularzem. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mejlowo i na podstawie podanych informacji zaproponujemy najlepszy naszym zdaniem kurs dla Ciebie. Jeśli będzie Ci to pasowało będziesz mógł podpisać umowę (stacjonarnie lub przez internet). Pamiętaj, że zawsze masz prawo do bezkosztowej rezygnacji w ciągu pierwszego tygodnia zajęć.

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.