wymagane

Wpisz jak masz być widoczny na stronie
Składasz te referancje jako ... ?
Jak chcesz nazwać swoje referencje?
Na ile gwiazdek oceniasz CJO EFFEKT?
Co sądzisz o CJO EFFEKT?

CJO EFFEKT nie tylko dla dorosłych

Moja córka rozumiała i mówiła pojedyncze słowa po roku nauki. To była zabawa jak twierdzi i ciągle pyta czy dziś jest angielski bo każdego dnia chciałaby iść na lekcje.
Polecam wszystkim niezdecydowanym rodzicom!
Nie zrazicie dziecka dodatkową nauką. To nauka poprzez zabawę a to lubią nasze dzieci.

Mama 6 letniej córeczki.

Mama córeczki
Rodzic uczącego się dziecka

Mili lektorzy, ciekawy podręcznik, zero

Mili lektorzy, ciekawy podręcznik, zero problemów. Polecam (i dalek się uczę).

Marcin S.
Pracownik uczestniczący w szkoleniu
Operator

Podobało mi się

Uczyłem sie przez jeden rok. Bardzo podobała mi sie metoda nauczania – dużo mówienia, mało pisania.

Piotr
Kursant - osoba dorosła
Hydraulik

Polecam wszystkim

Szkoła EFFEKT to miejsce, gdzie każdy może nauczyć się świetnie władać obcym językiem. Profesjonalne, a także interesujące lekcje, mijają bardzo szybko, ale przynoszą duże efekty. Jestem bardzo zadowolona z kursu języka hiszpańskiego pod kierunkiem wykwalifikowanego lektora. Centrum Języków Obcych EFFEKT polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się szybko i aktywnie posługiwać się językami obcymi.

Adrianna Białecka
Kursant - osoba dorosła
Uczeń

Efekty po 40

Do Centrum Języków obcych EFFEKT uczęszczałam nie tylko na zajęcia z języka angielskiego, ale także z języka rosyjskiego. Dzięki profesjonalnym lektorom znacznie poprawiłam swoje umiejętności oraz w bardzo interesujący sposób poznałam kulturę i obyczaje krajów zagranicznych. Bardzo polecam wszystkim udział w zajęciach prowadzonych przez szkołę EFFEKT, gdyż nawet ktoś po 40 może szybko nauczyć się nowych języków jeśli tylko chce.

Renata Białecka
Kursant - osoba dorosła
Przedsiębiorca

Rzetelne podejście…

Rzetelne podejście wykładowców (angielski) do zajęć. Dużo swobodnej konwersacji w języku obcym. Jak najbardziej jestem zadowolony z kursu – spełnił oczekiwania.

Bartek
Pracownik uczestniczący w szkoleniu
Specjalista IT

Świetna atmosfera

Na lekcjach panuję świetna atmosfera, zajęcia się odbywają w małych grupach, a prowadzą je młodzi nauczyciele, którzy znajomość angielskiego zdobyli w krajach anglojęzycznych. Dzięki zajęciom w szkole językowej EFFEKT łatwiej jest mi się porozumieć za granicą.

Valentyna Maeser
Kursant - osoba dorosła
Przedsiębiorca

Szkoła wykazała się…

Szkoła wykazała się profesjonalnym podejściem do słuchaczy. Kształcono różne sprawności językowe, np.: czytanie, słuchanie, mówienie oraz przekazano wiedzę gramatyczną. Ułatwieniu uczenia się języka angielskiego służyły odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne. Zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym przy właściwym zaangażowaniu lektorów szkoły. Stwierdzam, że zarówno jakość pracy jak i organizacja zasługuje na najwyższą ocenę i warte są polecenia przyszłym uczniom tej szkoły, słuchaczom. Pozdrawiam serdecznie.

Barbara Blicharz-Górna
Pracownik uczestniczący w szkoleniu

Zajęcia odbywają się…

Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach. Bardzo cenię sobie również elastyczność jak i kompetencje pracujących w tejże szkole lektorów.
Serdecznie polecam każdej osobie, która chce spełnić swoje językowe marzenia.

Wioleta Jaroszewska
Kursant - osoba dorosła
Studentka

Polecam CJO EFFEKT

Polecam CJO EFFEKT. W szkole tej można wybrać sposób nauki, który nam najbardziej odpowiada. Kadra nauczycieli jest wykwalifikowana i doświadczona. Atmosfera jest miła i przyjazna, więc w zajęciach uczestniczy się z przyjemnością. Polecam!

Mira W
Kursant - osoba dorosła
Urzędnik

Moje doświadczenie…

Witam!
Moje doświadczenie z C.J.O. EFFEKT zaczęło się, gdy jako pracownik w firmie podwykonawczej dla IKEA zostałem skierowany na kurs języka angielskiego metodą Callana. Odczucia były pozytywne (mam porównanie z obecnym uczeniem się j.niemieckiego w Niemczech).

Zaczynałem praktycznie od podstaw, wcześniej nigdy nie miałem styczności z nauką tego języka.
Uczyliśmy się w niewielkich grupach (co było swoistym luksusem w porównaniu z tym, co mam obecnie). Podobało mi się to, że już od pierwszych zajęć widziałem efekty, ponieważ od razu mówiliśmy po angielsku zamiast wkuwać zniechęcającą (mnie osobiście na starcie) gramatykę i ortografię. Dużo powtarzania, a więc osłuchiwałem się z językiem i umysł sam kodował budowę zdań – przypomina mi to nieco „Blondynkę na językach”, na której obecnie podpieram swoją naukę.

Ceny nie były wygórowane, sympatyczna atmosfera, kompetentni lektorzy, wspomnienia jak najbardziej pozytywne 🙂

Robert Dworak
Kursant - osoba dorosła
Technik budownictwa

Witam! Moje doświadczenie z C.J.O. EFFEKT zaczęło się, gdy jako pracownik w firmie podwykonawczej dla… Czytaj dalej „Moje doświadczenie…”

Robert Dworak

Na lekcjach panuję świetna atmosfera, zajęcia się odbywają w małych grupach, a prowadzą je młodzi… Czytaj dalej „Świetna atmosfera”

Valentyna Maeser

Polecam CJO EFFEKT. W szkole tej można wybrać sposób nauki, który nam najbardziej odpowiada. Kadra… Czytaj dalej „Polecam CJO EFFEKT”

Mira W

Szkoła wykazała się profesjonalnym podejściem do słuchaczy. Kształcono różne sprawności językowe, np.: czytanie, słuchanie, mówienie… Czytaj dalej „Szkoła wykazała się…”

Barbara Blicharz-Górna

Szkoła EFFEKT to miejsce, gdzie każdy może nauczyć się świetnie władać obcym językiem. Profesjonalne, a… Czytaj dalej „Polecam wszystkim”

Adrianna Białecka

Mili lektorzy, ciekawy podręcznik, zero problemów. Polecam (i dalek się uczę).

Marcin S.

Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach. Bardzo cenię sobie również elastyczność jak i kompetencje pracujących… Czytaj dalej „Zajęcia odbywają się…”

Wioleta Jaroszewska