google
Alicja Jaskuła
16 czerwca 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni, syn rozwinął się językowo i lubi zajęcia. Świetna lektorka Pani Nataliia Tyshchyk 🙂 Polecamy!

Edyta
7 lipca 2021

Widoczne efekty

Wspaniae podejście do kursantów i pełen profesjonalizm. Wiedza przekazywana w ciekawy i dostępy sposób . Widoczne efekty. Polecam

google
Oni- Baku 0025
24 czerwca 2019

Polecam każdemu kto chce się nauczyć Języka obcego !!!!!!!

google
Karolina Piekarczyk
17 grudnia 2019
google
Małgorzata Kubler
13 czerwca 2022

Serdecznie polecam szkołę. Miła atmosfera, nauka przez zabawę, nauczyciele zawsze uśmiechnięci. Córka chętnie chodzi na zajęcia.

google
Gabrysia Jędrzejczak
20 sierpnia 2019
google
Noemi62 K
7 lipca 2019
google
Monika Włod
14 czerwca 2022

Syn po pierwszych zajęciach powiedział - ta Pani jest dziwna, ona nic nie mówi po polsku a ja jej nie rozumiem :/ Młody chodzi 2 rok i już nie ma takiego problemu😁

google
Janusz Melnik
7 lipca 2021

Profesjonalni, zawsze przygotowani, dostosowują się do poziomu i potrzeb ucznia. W momentach kryzysowych potrafią zmotywować do dalszej nauki. Tak trzymać! Pozdrawiam

google
Ola Smo
6 czerwca 2022

Najlepsza szkoła językowa w okolicy. Dzieci chodzą od 2 lat do szkoły i bardzo podniosły się ich umiejętności językowe w porównaniu do poprzedniej szkoły. Dzieci chętnie uczestniczą aktywnie w zajęciach j. angielskiego. Polecam serdecznie .

Świetna szkoła,przemiła atmosfera,pełen profesjonalizm! Polecam!!! Dzieciaki przeszczęśliwe!!!

Svitlana Kundos
7 lipca 2021

Skończyła trzeci rok w Effekcie i będzie dalej chodzić

Jestem bardzo zadowolona z tego kursu i ze szkoły też. Bardzo miłe nauczyciele i dyrekcja. Córka dobrze się czuje w szkole, lekko jej idzie nauka. Podoba się jej kiedy mają testy), co mnie pozytywnie zaskoczyło. Już skończyła trzeci rok w Effekcie i będzie dalej chodzić, bo jest zadowolona i jej się podoba.

facebook
Łukasz Lewandowski
poleca
11 lipca 2019

Swietna atmosfera, merytoryczne zajecia i bardzo dobra organizacja. Polecam

google
Kasia Ja
21 sierpnia 2019
facebook
Paul Smith
poleca
2 kwietnia 2015
google
Jacek Szulc
25 czerwca 2022

Polecam. Szeroki wachlarz poziomów nauczania. Małe grupy. Sympatyczny personel.

Jestem bardzo zadowolona z nauczania języka niemieckiego. Mogę porozmawiać bez problemów jadąc do Niemiec. Dzięki lektorowi polubiłam gramatykę. Warto uczyć się w tej szkole. Polecam

facebook
Sabina Fimiak
poleca
2 września 2014

Good teachers, good books, good English. I recommend this language school.

Szkoła wykazała się profesjonalnym podejściem do słuchaczy. Kształcono różne sprawności językowe, np.: czytanie, słuchanie, mówienie oraz przekazano wiedzę gramatyczną. Ułatwieniu uczenia się języka angielskiego służyły odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne. Zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym przy właściwym zaangażowaniu lektorów szkoły. Stwierdzam, że zarówno jakość pracy jak i organizacja zasługuje na najwyższą ocenę i warte są polecenia przyszłym uczniom tej szkoły, słuchaczom. Pozdrawiam serdecznie.

Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm, z nimi nauczysz się języka obcego 🙂

facebook
Jacek Szulc
poleca
25 czerwca 2022

Great school. Fantastic atmosphere. I recommend it to everyone!

Anna Syguła
7 lipca 2021

Bardzo zadowoleni

Jesteśmy bardzo zadowoleni

facebook
Daniel Mazurek
poleca
28 października 2018

Bardzo polecam. Fajna atmosfera......👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍.👍

facebook
Scarlett Zárate
poleca
22 czerwca 2022

Great working atmosphere and great support for teachers, whenever it is needed. Very comprehensive management and many learning opportunities. I feel always comfortable and supported, I recommend it!

google
justyna ko
2 czerwca 2022

Przyjazna szkoła dla dzieci. Ogromny profesjonalizm i widoczne efekty. Świetna metoda Teddy Eddie dla maluchów.

Dobre zajęcia , korzystam online , polecam .

facebook
Norbert Małecki
poleca
20 czerwca 2022

Bardzo polecam szkołę EFFEKT. Pełen profesjonalizm 🙂

facebook
Marta Osińska
poleca
14 czerwca 2022

Bardzo bardzo polecam, córka wraca zachwycona z zajęć! Poziom bardzo wysoki, ale na tyle urozmaicone są zajęcia, że nie ma narzekań ani nudy. Z całego serca polecam�

Monika Panasiuk
30 czerwca 2021

Zadowolona

Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z kursu na ktory uczęszcza mój syn.

google
Edyta Dulewicz
6 lipca 2021

Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do kursantów. Wiedza przekazywana w ciekawy i dostępy sposób. Widoczne efekty. POLECAM

facebook
Kasia Nowaczyk-Dębicka
poleca
26 maja 2020

Polecam szkołę i pozdrawiam Scarlett Zárate najwspanialszą nauczycielkę hiszpańskiego.🙂

Polecam współpracę z tą szkołą!

google
Piotr Andrzejczak
13 czerwca 2022

Polecam szkołę. Syn uczęszcza do szkoły już 3 lata i postępy z roku na rok znaczne. Zawsze jest opcja uczestnictwa w zajęciach online co jest dużo zaletą. Dzięki Effektowi w szkole same 6 bez nauki.

Wioleta Jaroszewska
5 listopada 2015

Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach. Bardzo cenię sobie również elastyczność jak i kompetencje pracujących w tejże szkole lektorów.
Serdecznie polecam każdej osobie, która chce spełnić swoje językowe marzenia.

google
Marcin Woźniak
16 lipca 2019
Renata Białecka
3 czerwca 2015

Do Centrum Języków obcych EFFEKT uczęszczałam nie tylko na zajęcia z języka angielskiego, ale także z języka rosyjskiego. Dzięki profesjonalnym lektorom znacznie poprawiłam swoje umiejętności oraz w bardzo interesujący sposób poznałam kulturę i obyczaje krajów zagranicznych. Bardzo polecam wszystkim udział w zajęciach prowadzonych przez szkołę EFFEKT, gdyż nawet ktoś po 40 może szybko nauczyć się nowych języków jeśli tylko chce.

google
Izabela Bobula
28 maja 2022

Bardzo polecam! 🙂

facebook
Valentyna Maeser
poleca
7 kwietnia 2015

Вивчаю англійську мову з вчителем з Англії. Мені дуже подобається, що на протязі кількох місяців я почала говорити англійскою мовою, що правда короткими реченнями, але всеж таки англійскою

Mira W
5 lutego 2016

Polecam CJO EFFEKT. W szkole tej można wybrać sposób nauki, który nam najbardziej odpowiada. Kadra nauczycieli jest wykwalifikowana i doświadczona. Atmosfera jest miła i przyjazna, więc w zajęciach uczestniczy się z przyjemnością. Polecam!

facebook
Marta Rybarczyk
poleca
21 marca 2019

Świetni nauczyciele,dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nauka przez zabawę:gry, piosenki.Polecam!!!

facebook
Agnieszka Kowalczyk
poleca
7 lipca 2019

Polecam szkołę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych 🙂

Patrycja
24 czerwca 2021

Bardzo dobry kurs

Bardzo dobry kurs, wspaniali lektorzy. I ja i córka jesteśmy bardzo zadowolone, jak dla mnie najlepsze szkoła jezyków obcych w mieście! Miła atmosfera i ciekawe lekcje, polecam,

facebook
Małgorzata Kubler
poleca
13 czerwca 2022

Świetna szkoła, fajna atmosfera, nauka przez zabawę i pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Na lekcjach panuję świetna atmosfera, zajęcia się odbywają w małych grupach, a prowadzą je młodzi nauczyciele, którzy znajomość angielskiego zdobyli w krajach anglojęzycznych. Dzięki zajęciom w szkole językowej EFFEKT łatwiej jest mi się porozumieć za granicą.

google
Alicja Kopaczewska
4 czerwca 2022

Szkoła na naprawdę wysokim poziomie. Przemili nauczyciele i przyjemna atmosfera podczas zajęć. Lekcje w Centrum Języków Obcych EFFEKT pomogły mi oswoić się z językiem i przełamać strach w używaniu angielskiego za granicą. Pracownicy tego miejsca to wspaniali i otwarci ludzie, którzy nie tylko uczą, ale także otaczają uczniów opieką i wyrozumiałością. Z całego serca polecam.

Bartek
5 lipca 2015

Rzetelne podejście wykładowców (angielski) do zajęć. Dużo swobodnej konwersacji w języku obcym. Jak najbardziej jestem zadowolony z kursu - spełnił oczekiwania.

Janusz Melnik
7 lipca 2021

Pełne zaangażowanie lektorów, różnorodność metodologiczna

Z przyjemnością chciałbym zarekomendować Szkołę Językową Effekt Zajęcia języka angielskiego prowadzone są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie lektorów, różnorodność metodologiczna to domena tej szkoły. Ogromnym plusem jest również elastyczność szkoły w dostosowaniu się do czasowych możliwości kursanta. Zajęcia z języka angielskiego w dużym stopniu przekładają się na wyniki jakie moja córka osiąga w szkole.

facebook
Aleksandra Mil
poleca
20 czerwca 2022

Gorąco polecam Szkołę Języków Obcych EFFEKT 👍👍👍

List referencyjny - Rhenus

Firma Rhenus Logistics S.A. Oddział Goleniów wspólpracuje z firmą CJO EFFEKT w zakresie szkoleń językowych dla pracowników od 2013r.

Realizujemy szkolenia grupowe oraz indywidualne z języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Szkolenia prowadzone są zarówno w siedzibie naszej firmy w GPP jak i w siedzibie firmy CJO EFFEKT. Zawsze możemy liczyć na elastyczność w dopasowywaniu godzin oraz miejsc szkoleń, co pozwala na zapewnienie komfortu nauki naszym pracownikom.

Na podstawie dotychczasowej współpracy potwierdzamy profesjonalizm oraz kompetencje pracowników firmy CJO EFFEKT. Poziom świadczonych usług pozwala zarekomendować firmę CJO EFFEKT innym podmiotom szukającym właściwego i doświadczonego partnera w zakresie nauki języków obcych.

Katarzyna Krzak Kierownik Personalny