Firma Rhenus Logistics S.A. Oddział Goleniów wspólpracuje z firmą CJO EFFEKT w zakresie szkoleń językowych… Czytaj dalej „List referencyjny”

Katarzyna Krzak

Na lekcjach panuję świetna atmosfera, zajęcia się odbywają w małych grupach, a prowadzą je młodzi… Czytaj dalej „Świetna atmosfera”

Valentyna Maeser

„Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć… Czytaj dalej „Bezpośredni kontakt”

Mama 6-letniej Oli i Kingi

Szkoła EFFEKT to miejsce, gdzie każdy może nauczyć się świetnie władać obcym językiem. Profesjonalne, a… Czytaj dalej „Polecam wszystkim”

Adrianna Białecka

Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach. Bardzo cenię sobie również elastyczność jak i kompetencje pracujących… Czytaj dalej „Zajęcia odbywają się…”

Wioleta Jaroszewska

„Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na… Czytaj dalej „Entuzjastyczna reakcja”

Mama 4-letniego Dominika

Polecam CJO EFFEKT. W szkole tej można wybrać sposób nauki, który nam najbardziej odpowiada. Kadra… Czytaj dalej „Polecam CJO EFFEKT”

Mira W